Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Knygų Spinta

Amheba

Knygų Spinta Natūralią knygų spintą „Amheba“ lemia algoritmas, kurį sudaro kintami parametrai ir taisyklių rinkinys. Statinio apšvietimui naudojama topologinio optimizavimo koncepcija. Dėl tikslios dėlionės logikos galima bet kada ją suskaidyti ir perduoti. Vienas žmogus gali nešiotis po gabalus ir surinkti 2,5 metro ilgio konstrukciją. Realizavimui buvo naudojama skaitmeninio pagaminimo technologija. Visas procesas buvo kontroliuojamas tik kompiuteriuose. Techninė dokumentacija nebuvo būtina. Duomenys buvo nusiųsti į 3 ašių CNC aparatą. Viso proceso rezultatas yra lengvos struktūros.

Viešoji Sfera

Quadrant Arcade

Viešoji Sfera II klasės sąraše esanti arkada buvo pertvarkyta į kviečiančią gatvę, pasirūpinant tinkamu apšvietimu tinkamoje vietoje. Apskritai aplinkos apšvietimas naudojamas holistiškai, o jo efektai išdėstomi hierarchiškai, norint pasiekti šviesos modeliavimo variacijas, kurios sukelia susidomėjimą ir skatina plačiau naudoti erdvę. Strateginis įtraukimas į dizainą ir dinaminio elemento išdėstymą buvo valdomas kartu su menininku, kad vaizdiniai efektai atrodytų subtilesni nei stulbinantys. Dingstant dienos šviesai, elegantišką struktūrą pabrėžia elektrinio apšvietimo ritmas.

Meno Instaliacijos Dizainas

Kasane no Irome - Piling up Colors

Meno Instaliacijos Dizainas Japoniško šokio instaliacijos projektas. Japonai nuo seno derino spalvas norėdami išreikšti šventus dalykus. Taip pat popiežiaus užpildymas kvadratiniais siluetais buvo naudojamas kaip šventą gylį atspindintis dalykas. Nakamura Kazunobu suprojektavo erdvę, keičiančią atmosferą, keičiant į įvairias spalvas, tokiais kvadratėliais „susikaupusiais“ kaip motyvą. Plokštės, skraidančios oru, nukreiptos į šokėjus, uždengia dangų virš scenos erdvės ir vaizduoja šviesos, praeinančios per erdvę, kurios neįmanoma pamatyti be plokščių, išvaizdą.

Viešbučio Renovacija

Renovated Fisherman's House

Viešbučio Renovacija „SIXX“ viešbutis yra Hayago įlankos Houhai kaime, Sanijoje. Kinijos pietų jūra yra 10 metrų atstumu priešais viešbutį, o Houhai yra gerai žinomas kaip banglentininkų rojus Kinijoje. Originalų trijų aukštų pastatą, kuris daugelį metų tarnavo vietinei žvejų šeimai, architektas pertvarkė į banglenčių temomis kurortinį viešbutį, sustiprindamas seną struktūrą ir atnaujindamas erdvę viduje.

Plečiamas Stalas

Lido

Plečiamas Stalas „Lido“ sulankstoma į mažą stačiakampę dėžutę. Sulankstytas jis tarnauja kaip mažų daiktų laikymo dėžė. Jei jie pakelia šonines plokšteles, sąnario kojos išsikiša iš dėžutės, o „Lido“ virsta arbatos staliuku ar mažu stalu. Panašiai, jei jie visiškai išlenda šonines plokštes iš abiejų pusių, tai virsta dideliu stalu, kurio viršutinės plokštės plotis yra 75 cm. Šis stalas gali būti naudojamas kaip vaišių stalas, ypač Korėjoje ir Japonijoje, kur sėdėjimas ant grindų, o vakarienė yra įprasta kultūra.

Dienos dizaino legenda

Legendiniai dizaineriai ir jų apdovanoti darbai.

Dizaino legendos yra nepaprastai garsūs dizaineriai, kurie savo gerų dizainų dėka pagerina mūsų pasaulį. Atraskite legendinius dizainerius ir jų novatoriškus gaminių dizainus, originalius meno kūrinius, kūrybinę architektūrą, išskirtinius mados dizainus ir dizaino strategijas. Mėgaukitės ir tyrinėkite originalius visame pasaulyje apdovanotų dizainerių, menininkų, architektų, novatorių ir prekės ženklų dizaino darbus. Įkvėpkite kūrybinių dizainų.