Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Alaus Spalvų Pavyzdžiai

Beertone

Alaus Spalvų Pavyzdžiai „Beertone“ yra pirmasis alaus informacinis vadovas, pagrįstas skirtingomis alaus spalvomis, pateiktas stiklinės formos ventiliatoriuje. Pirmajam leidimui mes surinkome informaciją iš 202 skirtingų šveicariškų alaus rūšių, keliaujančių po šalį, iš rytų į vakarus, iš šiaurės į pietus. Visas procesas užtruko daug laiko ir išsami logistika, tačiau šių dviejų aistrų rezultatas mus labai lepina, o kiti leidimai jau suplanuoti. Džiaugsmas!

Projekto pavadinimas : Beertone, Dizainerių vardas : Alexander Michelbach, Kliento vardas : Beertone.

Beertone Alaus Spalvų Pavyzdžiai

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.