Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Privatus Sodas

Ryad

Privatus Sodas Iššūkis buvo modernizuoti seną sodybą ir paversti ją ramybės ir tylos sfera, visapusiškai dirbant tiek architektūros, tiek kraštovaizdžio srityse. Fasadas buvo atnaujintas, ant grindų buvo atlikti civiliniai darbai ir pastatytas plaukimo baseinas bei atraminės sienos, sukuriant naujus kaltinių geležies dirbinius arkams, sienoms ir tvoroms. Sodininkystė, laistymas ir rezervuaras, taip pat žaibas, baldai ir aksesuarai taip pat buvo išsamiai sutvarkyti.

Kavinė Ir Restoranas

Roble

Kavinė Ir Restoranas Jos projekto idėja buvo perimta iš JAV kepsnių ir rūkyklų, o pasibaigus pirmojo etapo tyrėjų komandai, tyrimo grupė nusprendė naudoti medieną ir odą tamsiomis spalvomis, tokiomis kaip juoda ir žalia, kartu su auksu ir rože. auksas buvo paimtas su šilta ir lengva prabanga. Dizaino bruožas yra 6 didelės pakabinamos sietynai, kuriuos sudaro 1200 rankų darbo anoduoto plieno. Taip pat 9 metrų baro skaitiklis, kurį dengia 275 centimetrų skėtis, kurį sudaro gražūs ir skirtingi buteliai, be jokios atramos uždengia baro skaitiklį.

Garsiakalbis

Sperso

Garsiakalbis „Sperso“ kilęs iš dviejų žodžių „Sperma“ ir „Garsas“. Ypatinga stiklinio burbulo ir garsiakalbio, esančio jo duobėje ant galvos, forma nurodo vyriškumo jausmą ir gilų garso skverbimąsi į aplinką, lygiai kaip vyriško spermatozoido ugnis į moters kiaušialąstę poravimosi metu. Tikslas yra sukurti didelę galią ir aukštos kokybės garsą aplinkoje. Tai belaidė sistema leidžia vartotojui prijungti savo mobilųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį, planšetinius kompiuterius ir kitus įrenginius prie garsiakalbio per „Bluetooth“. Šis lubinis garsiakalbis gali būti specialiai naudojamas gyvenamajame kambaryje, miegamuosiuose ir TV kambaryje.

Architektoniniai Tyrimai Ir Plėtra

Technology Center

Architektoniniai Tyrimai Ir Plėtra Architektūrinis technologijos centro projektas kaip gairė integruoja architektūrinį ansamblį į aplinkinį kraštovaizdį, ramią ir malonią erdvę. Ši idėja, apibrėžianti idėją, padaro ansamblį humanizuotu orientyru, skirtu būtinam tyrėjų, kurie joje veiks, intelektualiniam panardinimui, išreikštam plastišku ir konstruktyviu ketinimu. Ryškus ir integruotas įgaubtų ir išgaubtų stogų dizainas beveik liečia pabrėžiamas horizontalias linijas, apibrėžiančias pagrindines architektoninio komplekso savybes.

Taburetė

Ane

Taburetė Ane kėdėje yra tvirtos medienos lentjuostės, kurios atrodo harmoningai, bet nepriklausomai nuo medienos kojų, virš plieninio rėmo. Dizainerė teigia, kad sėdynė, rankomis pagaminta iš sertifikuotos ekologiškos medienos, yra suformuota unikaliai naudojant kelis vienos formos medienos gabalus, išdėstytus ir supjaustytą dinamiškai. Sėdint ant taburetės, šiek tiek padidėja kampas į nugarą ir nusisukimo kampai šonuose užbaigiami taip, kad būtų užtikrinta natūrali, patogi sėdėjimo padėtis. „Ane“ kėdutė yra tinkamo sudėtingumo, kad būtų sukurta elegantiška apdaila.

Arbatos

Seven Tea House

Arbatos Arbatos salės prekės ženklas, laisvai ir laisvalaikiu imantis išsiliejančios ir išsklaidytos arbatos įvaizdį, stiprios ar silpnos arbatos užvirimo proceso idėją, nenuspėjamai transformuojantis kaip arbatos tapybos elementas skonuojant arbatą. Kasdienis žavesys, kai arbatą geriama kaip rašalas ir pirštu naudojamas kaip rašiklis, eskizuojant plačią arbatos salės šeimos mintis, vaizduojančias kraštovaizdį. Originalus pakuotės dizainas perteikia jaukią atmosferą, išreikšdamas malonų gyvenimo laiką su arbata.