Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Instaliacija

The Reflection Room

Instaliacija Įkvėptas raudonos spalvos, simbolizuojančios sėkmę Kinijos kultūroje, „Apmąstymų kambarys“ yra erdvinė patirtis, sukurta vien tik iš raudonų veidrodžių, kad būtų sukurta begalinė erdvė. Viduje tipografija vaidina auditorijos ryšį su kiekviena iš pagrindinių kinų Naujųjų metų vertybių ir skatina žmones apmąstyti, kokie buvo ir kokie bus metai.

Įvykių Aktyvinimas

Home

Įvykių Aktyvinimas Namai apima savo asmeninių namų nostalgiją ir yra seno ir naujo derinys. „Vintage 1960“ paveikslai dengia galinę sieną, nedideli asmeniniai paminklai yra išsibarstę po visą ekraną. Visi šie dalykai susipynę į styginių masę, susidedančią į vieną istoriją, kai laukiama ten, kur stovi žiūrovas, ji atskleidžia pranešimą.

Meno Instaliacija

The Future Sees You

Meno Instaliacija Ateitis mato jūsų optimizmo grožį, kurį apėmė jaunas kūrybingas suaugęs žmogus - būsimi jūsų pasaulio mąstytojai, novatoriai, dizaineriai ir menininkai. Dinamiškas vaizdinis pasakojimas, prožengiantis per 30 langų per 5 lygius, akys spindi per gyvą spalvų spektrą, ir kartais atrodo, kad jis seka minią, kai užtikrintai žvelgia į naktį. Per šias akis jie mato ateitį, mąstytoją, novatorių, dizainerį ir menininką: rytojaus kūrybą, kuri pakeis pasaulį.

Komercinis Interjero Dizainas

KitKat

Komercinis Interjero Dizainas Naujoviškai reprezentuokite koncepciją ir bendrą prekės ženklą kurdami parduotuvę, būtent Kanados rinkai ir Yorkdale klientams. Pasinaudokite ankstesnio iššokančiojo lango ir tarptautinių vietų patirtimi, kad naujovintumėte ir permąstytumėte visą patirtį. Sukurkite ypač funkcionalią parduotuvę, kuri puikiai tiktų esant labai dideliam srautui, sudėtingai erdvei.

Interjero Dizainas

Arthurs

Interjero Dizainas Šiuolaikiškas Šiaurės Amerikos grilis, kokteilių salė ir stogo terasa, įsikūrusi Toronto miesto centre, švenčianti rafinuotą klasikinį meniu ir ragaujančius gėrimus su parašu. Artūro restorane yra trys skirtingos malonios erdvės (valgomojo zona, baras ir kiemas ant stogo), kurios tuo pačiu jaustųsi ir intymiai, ir erdviai. Lubos yra išskirtinės savo briaunotų medžio plokščių su medžio lukštu dizainu, sukonstruotos taip, kad padidintų aštuonkampę kambario formą ir imituotų supjaustytų kristalų, pakabintų aukščiau, išvaizdą.

Linksmas Namas Vaikams

Fun house

Linksmas Namas Vaikams Šis pastatas skirtas vaikams mokytis ir žaisti, o tai yra labai įdomus namas iš super tėvo. Dizaineris derino sveikas medžiagas ir saugos formas, kad būtų nuostabi ir įdomi erdvė. Jie bandė pasidaryti patogų ir šiltą vaikų žaidimų namą, stengėsi suaktyvinti tėvų ir vaikų santykius. Užsakovas liepė dizaineriui pasiekti 3 tikslus, kurie buvo: (1) natūralios ir saugos medžiagos, (2) padaryti vaikus ir tėvus laimingais ir (3) pakankamai saugojimo vietos. Dizainerė rado paprastą ir aiškų metodą, kaip pasiekti tikslą, kuris yra namai, pati vaikų erdvės pradžia.