Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvenamasis Namas

Tei

Gyvenamasis Namas Buvo vertinamas faktas, kad patogus gyvenimas po išėjimo į pensiją, išnaudojantis daugiausiai įkalnės šlaituose esančių patalpų, yra įprastu būdu. Norėdami įsisavinti turtingą aplinką. Tačiau šį kartą ne vilos architektūra, o asmeninis būstas. Tada pirmiausia mes pradėjome kurti struktūrą remdamiesi tuo, kad ji gali patogiai praleisti įprastą gyvenimą be nepagrįstumo visam planui.

Žiedas

Arch

Žiedas Dizaineris įkvėpimo semiasi iš arkos konstrukcijų formos ir vaivorykštės. Du motyvai - arkos forma ir lašo forma - yra sujungti, kad būtų sukurta viena 3 matmenų forma. Derinant minimalias linijas ir formas bei naudojant paprastus ir įprastus motyvus, gaunamas paprastas ir elegantiškas žiedas, kuris pagamintas drąsiai ir žaismingai, suteikiant erdvės energijai ir ritmui tekėti. Iš skirtingų kampų žiedo forma keičiasi - kritimo forma žiūrima iš priekio kampo, arkos forma žiūrima iš šono kampo, o kryžius - iš viršutinio kampo. Tai suteikia stimuliaciją dėvėtojui.

Žiedas

Touch

Žiedas Paprastu gestu liečiant, jausmas perteikia turtingas emocijas. Per „Touch“ žiedą dizaineris siekia perteikti šį šiltą ir beformį jausmą šaltu ir tvirtu metalu. 2 kreivės yra sujungtos, kad sudarytų žiedą, kuris rodo, kad 2 žmonės turi laikyti rankas. Žiedas keičia savo vaizdą, kai jo padėtis pasukama ant piršto ir žiūrima iš skirtingų kampų. Kai sujungtos dalys yra tarp pirštų, žiedas atrodo geltonas arba baltas. Kai sujungtos dalys yra ant piršto, kartu galėsite džiaugtis ir geltona, ir balta spalva.

Interjero Bendrosios Patalpos

Highpark Suites

Interjero Bendrosios Patalpos „Highpark Suites“ bendrosios zonos tiria vientisą miesto „Gen-Y“ gyvenimo būdo integravimą į ekologišką gyvenimą, verslą, laisvalaikį ir bendruomenę. Nuo wow faktoriaus fojė iki skulptūrinių dangaus aikščių, aktų salių ir linksmų posėdžių kambarių, šios poilsio zonos yra skirtos gyventojams naudoti kaip savo namų išplėtimą. Įkvėptas vientiso gyvenimo lauke lauke, lankstumo, interaktyvių akimirkų ir miesto spalvų bei faktūrų paletės, „MIL Design“ pastūmėjo ribas, kad sukurtų unikalią, tvarią ir holistinę bendruomenę, kurioje kiekvienoje erdvėje būtų atsižvelgiama į gyventojus ir atogrąžų aplinką.

Knygynas, Prekybos Centras

Jiuwu Culture City , Shenyang

Knygynas, Prekybos Centras „Jato Design“ buvo pavesta tradicinį knygyną paversti dinamiška, daugiafunkcine erdve - būti ne tik prekybos centru, bet ir kultūros centru knygų įkvėptiems renginiams ir dar daugiau. Centrinis kauliukas yra „didvyrio“ erdvė, kurioje lankytojai persikelia į šviesesnio atspalvio medienai pritaikytą aplinką, patobulintą dramatiškais piešiniais. Žibintus primenantys kokonai kabo nuo lubų, o laiptai tarnauja kaip bendros erdvės, skatinančios lankytojus sustoti ir skaityti sėdint ant laiptelių.

Plakatas

Cells

Plakatas 2017 m. Liepos 19 d. PIY pastatė nedidelį pastatą Melburne, Australijoje. Tai maža pilis, surinkta iš 761 komponento, ir jie pavadino ją „ląstelėmis“. Mazgai yra suprojektuoti kaip ranka pasukto sriegio ir tiesiojo sijos, apibendrinami kaip „rytinis tenonas“; West Mortise & quot ;. Rasite jų gaminių, įskaitant kintamas lentynas, studijų ir batų lentynėles ir kt., Kurie visi yra suskaidomi ir surinkti į organizmą. Tada pajusite jų norą laisvai augti.