Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žiedas

Touch

Žiedas Paprastu gestu liečiant, jausmas perteikia turtingas emocijas. Per „Touch“ žiedą dizaineris siekia perteikti šį šiltą ir beformį jausmą šaltu ir tvirtu metalu. 2 kreivės yra sujungtos, kad sudarytų žiedą, kuris rodo, kad 2 žmonės turi laikyti rankas. Žiedas keičia savo vaizdą, kai jo padėtis pasukama ant piršto ir žiūrima iš skirtingų kampų. Kai sujungtos dalys yra tarp pirštų, žiedas atrodo geltonas arba baltas. Kai sujungtos dalys yra ant piršto, kartu galėsite džiaugtis ir geltona, ir balta spalva.

Interjero Bendrosios Patalpos

Highpark Suites

Interjero Bendrosios Patalpos „Highpark Suites“ bendrosios zonos tiria vientisą miesto „Gen-Y“ gyvenimo būdo integravimą į ekologišką gyvenimą, verslą, laisvalaikį ir bendruomenę. Nuo wow faktoriaus fojė iki skulptūrinių dangaus aikščių, aktų salių ir linksmų posėdžių kambarių, šios poilsio zonos yra skirtos gyventojams naudoti kaip savo namų išplėtimą. Įkvėptas vientiso gyvenimo lauke lauke, lankstumo, interaktyvių akimirkų ir miesto spalvų bei faktūrų paletės, „MIL Design“ pastūmėjo ribas, kad sukurtų unikalią, tvarią ir holistinę bendruomenę, kurioje kiekvienoje erdvėje būtų atsižvelgiama į gyventojus ir atogrąžų aplinką.

Knygynas, Prekybos Centras

Jiuwu Culture City , Shenyang

Knygynas, Prekybos Centras „Jato Design“ buvo pavesta tradicinį knygyną paversti dinamiška, daugiafunkcine erdve - būti ne tik prekybos centru, bet ir kultūros centru knygų įkvėptiems renginiams ir dar daugiau. Centrinis kauliukas yra „didvyrio“ erdvė, kurioje lankytojai persikelia į šviesesnio atspalvio medienai pritaikytą aplinką, patobulintą dramatiškais piešiniais. Žibintus primenantys kokonai kabo nuo lubų, o laiptai tarnauja kaip bendros erdvės, skatinančios lankytojus sustoti ir skaityti sėdint ant laiptelių.

Plakatas

Cells

Plakatas 2017 m. Liepos 19 d. PIY pastatė nedidelį pastatą Melburne, Australijoje. Tai maža pilis, surinkta iš 761 komponento, ir jie pavadino ją „ląstelėmis“. Mazgai yra suprojektuoti kaip ranka pasukto sriegio ir tiesiojo sijos, apibendrinami kaip „rytinis tenonas“; West Mortise & quot ;. Rasite jų gaminių, įskaitant kintamas lentynas, studijų ir batų lentynėles ir kt., Kurie visi yra suskaidomi ir surinkti į organizmą. Tada pajusite jų norą laisvai augti.

Viešbučio Interjero Dizainas

Stories Container

Viešbučio Interjero Dizainas Konteineris veža krovinius į vietas. Viešbutis suteikia poilsio vietas keliautojams. Tai, ką jie turi, yra laikina poilsio vieta. Štai kodėl kaip „viešbučio“ sąvoką naudokite „konteinerį“. Viešbutis yra ne tik poilsio vieta, bet ir asmenybės erdvė. Kiekvienas kambarys turi savo išraišką ir asmenybę. Todėl sukurkite aštuonis skirtingus apartamentus: „Pasinerkite“, „Evolve“, „WabiSabi“, „Shine Flower“, „Pantone“, „Fantasy“, „Journey“ ir „Balerina“. Stabilūs namai yra ne tik poilsio vieta, bet ir jūsų dvasios tiekimo stotis.

Biuro Interjero Dizainas

Yuli Design Studio

Biuro Interjero Dizainas Gatvėse visada yra per daug nepatogių iškabų vertikalia, horizontalia ir šoninėmis kryptimis, kurios blokuoja tikrąją architektūrinę išraišką. Tai ragina apsvarstyti, kaip iš naujo apibrėžti iškabas, kad būtų patobulintas ir patobulintas tokių lauko dekoratyvinių gaminių poveikis. Interjero dizaino taškas yra ankstesnio išdėstymo išskaidymas. Pristatomas natūralus apšvietimas. Palėpė pastatyta padidėjusioje erdvėje. Ten, kur buvo laiptai, yra keičiama. Pakeitus laiptus, sumažėja vertikalių judesių laikas. Tai sukuria naują galimybę iš senų ribų.