Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Klinika

Chibanewtown Ladies

Klinika Svarbus šio dizaino elementas buvo tas, kad į ligoninę atvykstantys žmonės bus atsipalaidavę. Kaip erdvės bruožas, be slaugos kambario, yra įrengta tokia prekyvietė kaip salos virtuvė, kad jie laukiančioje salėje galėtų duoti pieno kūdikiui. Vaikų zona, esanti erdvės centre, yra erdvės simbolis ir jie gali stebėti vaikus iš bet kurios vietos. Ant sienos pastatyta sofa yra tokio aukščio, kad nėščiai moteriai būtų lengviau atsisėsti, nugaros kampas. yra sureguliuojamas, o pagalvėlės kietumas sureguliuojamas taip, kad nebūtų per minkšta.

Restoranas

Jiao Tang

Restoranas Projektas yra karšto restorano restoranas, įsikūręs Čengdu, Kinijoje. Dizaino įkvėpimas kilo iš harmoningo Neptūno žmogaus ir gamtos sambūvio. Restoranas organizuojamas pagal septynias dizaino temas, kad iliustruotų istorijas apie Neptūną. Filmo ir televizijos, meno, mokslo ir technologijų idėjos, dekoratyvus originalus baldų, šviestuvų, stalo indų dizainas ir tt suteikia lankytojams dramatiškos įspūdingos patirties. Medžiagos išdėstymas ir kontrastingos spalvos sukuria erdvės atmosferą. Mechaninės instaliacijos menas pritaikytas erdvės sąveikai ir vartotojų patirčiai pagerinti.

Holas

BeantoBar

Holas Svarbus šio dizaino elementas buvo parodyti naudojamų medžiagų patrauklumą. Pagrindinė naudojama medžiaga buvo vakarinis raudonasis kedras, kuris taip pat naudojamas jų pirmojoje parduotuvėje Japonijoje. Kaip būdą parodyti medžiagą, Riki Watanabe surinko mozaikos modelį, sujungdamas gabalus po vieną kaip parketas, panaudodamas medžiagų esmę nelygiomis spalvomis. Nepaisant to, kad naudojo tas pačias medžiagas, jas iškirpdamas, Riki Watanabe sugebėjo įvairinti išraiškas, atsižvelgiant į žiūrėjimo kampą.

Žiedas

Wishing Well

Žiedas Savo svajonėse aplankęs rožių sodą, Tippy priėjo linkėjimo, kurį supa rožės. Ten ji pažvelgė į šulinį ir išvydo naktinių žvaigždžių atspindį ir palinkėjo. Naktines žvaigždes vaizduoja deimantai, o rubinas simbolizuoja giliausią jos aistrą, svajones ir viltis, kurias ji padarė norėdama gerai. Šis dizainas pasižymi pritaikytu rožių pjūviu, šešiakampėmis rubino nagomis, pagamintomis iš 14K kieto aukso. Maži lapai yra iškirpti, kad būtų parodyta natūralių lapų tekstūra. Žiedinė juosta palaiko plokščią viršutinę dalį, o šiek tiek įlenkta į vidų. Žiedų dydžiai turi būti apskaičiuojami matematiškai.

Restoranas

Nanjing Fishing Port

Restoranas Projektas yra pertvarkytas trijų aukštų restoranas Nandzinge, kurio plotas apie 2000 kv. Be maitinimo ir susitikimų, yra arbatos ir vyno kultūros. Dekoras sujungia ryškią naują kinų nuojautą nuo lubų iki akmens išdėstymo grindyse. Lubos papuoštos senoviniais kinų laikikliais ir stogais. Tai yra pagrindinis dizaino elementas ant lubų. Medžiagos, tokios kaip medžio fanera, auksinis nerūdijantis plienas ir tapyba, reiškiančios naują kinų pojūtį, yra sumaišytos, kad būtų sukurta nauja kinų erdvės erdvė.

Dviračio Šalmas

Voronoi

Dviračio Šalmas Šalmas yra įkvėptas 3D Voronoi struktūros, kuri yra plačiai paplitusi gamtoje. Derinant parametrinę techniką ir bioniką, dviračio šalmas turi patobulintą išorinę mechaninę sistemą. Neatnaujintoje bioninėje 3D mechaninėje sistemoje ji skiriasi nuo tradicinės apsaugos nuo žvynelių struktūros. Ši konstrukcija, veikiama išorinės jėgos, rodo geresnį stabilumą. Kalbant apie lengvumą ir saugumą, šalmu siekiama žmonėms suteikti patogesnį, madingesnį ir saugesnį dviračių šalmą.