Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Fotelis

The Monroe Chair

Fotelis Ryški elegancija, idėjos paprastumas, jaukus, suprojektuotas atsižvelgiant į tvarumą. „Monroe“ kėdė yra bandymas smarkiai supaprastinti fotelio gamybos procesą. Išnaudojamas CNC technologijų potencialas pakartotinai iškirpti plokščią elementą iš MDF, šie elementai yra išleidžiami aplink centrinę ašį, kad suformuotų kompleksiškai išlenktą fotelį. Užpakalinė koja pamažu pereina į atlošą, o porankis į priekinę koją, sukurdamas savitą estetiką, kurią visiškai apibūdina gamybos proceso paprastumas.

Parko Suolas

Nessie

Parko Suolas Šis projektas yra pagrįstas koncepcijos „Nuleisk ir pamiršk“ idėja, tai yra lengvai montuojamas vietoje su minimaliomis įrengimo sąnaudomis atsižvelgiant į esamą miesto aplinkos infrastruktūrą. Tvirtos betono skysčio formos, kruopščiai subalansuotos, sukuria apimančią ir patogią sėdėjimo patirtį.

Hi-Fi Patefonas

Calliope

Hi-Fi Patefonas Pagrindinis „Hi-Fi“ pasukamojo stalo tikslas yra iš naujo sukurti gryniausius ir neužterštus garsus; ši garso esmė yra ir šio projekto galas, ir koncepcija. Šis dailiai pagamintas produktas yra garso skulptūra, atkurianti garsą. Kaip patefonas, jis yra vienas iš geriausių pasiekiamų „Hi-Fi“ patefonų, ir šį neprilygstamą pasirodymą rodo ir sustiprina jo unikali forma ir dizaino aspektai; formos ir funkcijos sujungimas dvasinėje sąjungoje, kad būtų įkūnytas „Calliope“ patefonas.

Praustuvas

Vortex

Praustuvas Sūkurio dizaino tikslas yra rasti naują formą, leidžiančią paveikti vandens tekėjimą praustuvėse, kad būtų padidintas jų efektyvumas, prisidedama prie jų naudojimo patirties ir pagerintos estetinės bei semiotinės savybės. Rezultatas yra metafora, gauta iš idealizuoto sūkurio formos, nurodančios nutekėjimą ir vandens tekėjimą, kuris vizualiai nurodo visą objektą kaip veikiantį praustuvą. Ši forma, sujungta su čiaupu, nukreipia vandenį į spiralinį kelią, leidžiantį tuo pačiu vandens kiekiu padengti daugiau grunto, todėl valymui sunaudojama mažiau vandens.

Čiuožimas Minkštu Ir Kietu Sniegu

Snowskate

Čiuožimas Minkštu Ir Kietu Sniegu Originalus „Snow Skate“ yra pateiktas visiškai naujo ir funkcionalaus dizaino - iš kietos medžio raudonmedžio ir su nerūdijančio plieno bėgikliais. Vienas pranašumas yra tas, kad galima naudoti tradicinius odinius batus su kulnu, todėl specialių batų nėra. Riedlentės treniruotės pagrindas yra lengva kaklaraiščio technika, nes dizainas ir konstrukcija yra optimizuoti derinant juos su slidės pločiu ir aukščiu. Kitas lemiamas veiksnys yra bėgikų plotis, optimizuojantis slidės ant kieto ar kieto sniego. Bėgiai yra iš nerūdijančio plieno ir pritvirtinti įsukamais varžtais.

Apšvietimo Struktūra

Tensegrity Space Frame

Apšvietimo Struktūra „Tensegrity“ kosminio rėmo šviesoje naudojamas „RBFuller“ principas „mažiau už daugiau“, kad būtų galima šviestuvą naudoti tik naudojant jo šviesos šaltinį ir elektros laidą. Tamprumas tampa struktūrine priemone, kuria abi kartu veikia ir suspaudimas, ir įtempimas, kad būtų sukurtas iš pažiūros nepertraukiamas šviesos laukas, kurį apibūdina tik jo struktūrinė logika. Jos mastelio keitimas ir gamybos ekonomija kalba apie begalinės konfigūracijos prekę, kurios šviesioji forma grakščiai atlaiko gravitacijos patrauklumą paprastumu, patvirtinančiu mūsų epochos paradigmą: Siekti daugiau, o sunaudoti mažiau.