Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laikrodis

Argo

Laikrodis „Argo by Gravithin“ yra laikrodis, kurio dizainą įkvėpė sekstantas. Jame yra išgraviruotas dvigubas ratukas, galimas dviem atspalviais: „Giliai mėlyna“ ir „Juodoji jūra“, kad pagerbtų mitinius „Argo“ laivo nuotykius. Jos širdis plaka dėl šveicariškos „Ronda 705“ kvarco judesio, o safyro stiklas ir stiprus 316L šlifuotas plienas užtikrina dar didesnį pasipriešinimą. Jis taip pat yra atsparus 5ATM vandeniui. Laikrodis yra trijų skirtingų spalvų dėklų (aukso, sidabro ir juodo), dviejų spalvų skalių (giliai mėlyna ir juodoji jūra) ir šešių dirželių modelių, dviejų skirtingų medžiagų.

Interjero Dizainas

Eataly

Interjero Dizainas „Eataly Toronto“ yra pritaikytas atsižvelgiant į mūsų augančio miesto niuansus ir yra skirtas sustiprinti ir papildyti socialinius mainus per universalų puikių itališkų maisto produktų katalizatorių. Tik dera, kad tradicinis ir ištvermingas „passeggiata“ yra „Eataly Toronto“ dizaino įkvėpėjas. Šis nesenstantis ritualas rodo, kad italai kiekvieną vakarą eina į pagrindinę gatvę ir aikštę, pasivaikščioti ir bendrauti bei retkarčiais sustoti baruose ir parduotuvėse. Ši patirčių serija reikalauja naujo intymaus gatvių masto „Bloor and Bay“.

Sultinga Skirta Auginimo Dėžutė

Bloom

Sultinga Skirta Auginimo Dėžutė „Bloom“ yra sultinga skirta auginimo dėžutė, kuri veikia kaip stilingas namų baldas. Tai sudaro puikias sukulentų auginimo sąlygas. Pagrindinis produkto tikslas yra užpildyti norą ir puoselėti tuos, kurie gyvena miesto vietose, kur ekologiškos aplinkos yra mažiau prieinamos. Miesto gyvenimas kasdien susiduria su daugybe iššūkių. Tai verčia žmones nepaisyti savo prigimties. „Bloom“ siekia būti tiltu tarp vartotojų ir jų natūralių norų. Produktas nėra automatizuotas, juo siekiama padėti vartotojui. Taikomosios programos palaikymas vartotojams leis veikti su savo augalais, o tai leis jiems auginti.

Koplyčia

Coast Whale

Koplyčia Bioninė banginio forma tapo šios koplyčios kalba. Banginis įsirėžė į Islandijos pakrantę. Žmogus gali patekti į savo kūną per mažą žandikaulį ir patirti banginio, žvelgiančio į vandenyną, perspektyvą, kur žmonėms lengviau atsisakyti aplinkos blogėjimo. Atraminė konstrukcija patenka į paplūdimį, kad būtų padaryta kuo mažesnė žala gamtinei aplinkai. Natūralios ir aplinkai nekenksmingos medžiagos daro šį projektą turistiniu objektu, kuriame reikia saugoti aplinką.

Transformuojančios Padangos

T Razr

Transformuojančios Padangos Artimiausiu metu sparčiai auga elektrinio transporto plėtra. Būdamas automobilių detalių gamintojas, „Maxxis“ nuolat galvoja, kaip suprojektuoti įmanomą intelektualiąją sistemą, kuri galėtų dalyvauti šioje tendencijoje ir netgi padėti ją paspartinti. „T Razr“ yra protinga padanga, sukurta pagal poreikį. Jo įmontuoti jutikliai aktyviai nustato skirtingas važiavimo sąlygas ir perduoda aktyvius signalus padangai transformuoti. Padidinti protektoriai ištiesia ir keičia kontaktinę sritį reaguodami į signalą, todėl pagerina sukibimą.

Arbatos Virimo Aparatas

Grundig Serenity

Arbatos Virimo Aparatas „Serenity“ yra šiuolaikinis arbatos gamintojas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas džiaugsmingiems vartotojams. Projekte daugiausia dėmesio skiriama estetiniams elementams ir vartotojo patirčiai, nes pagrindinis tikslas rodo, kad produktas turėtų skirtis nuo esamų. Arbatos virimo aparato dokas yra mažesnis nei korpusas, leidžiantis produktui pažvelgti į žemę ir suteikti unikalią tapatybę. Šiek tiek išlenktas korpusas kartu su pjaustytais paviršiais taip pat palaiko unikalų produkto tapatumą.