Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Savaitgalio Rezidencija

Cliff House

Savaitgalio Rezidencija Tai yra žvejybos kabina su vaizdu į kalnus ant Dangaus upės kranto (japoniškai „Tenkawa“). Pagaminta iš gelžbetonio, formos yra paprastas, šešių metrų ilgio vamzdis. Vamzdžio kelkraščio galas yra atsveriamas ir tvirtinamas giliai žemėje, kad jis ištiestų horizontaliai nuo kranto ir pakabintų virš vandens. Dizainas yra paprastas, interjeras yra erdvus, o upės pakrantė yra atvira dangus, kalnai ir upė. Pastatytas žemiau kelio lygio, iš kelio pusės matomas tik kabinos stogas, todėl konstrukcija neužstoja vaizdo.

Dovanų Pakuotė Pyragams

Marais

Dovanų Pakuotė Pyragams Dovanų įpakavimas pyragams (finansininkui). Nuotraukoje pavaizduota 15 pyragų dydžio dėžutė (dvi oktavos). Paprastai dovanų dėžutės visus pyragaičius tvarkingai išdėlioja. Tačiau jų dėžutės su atskirai suvyniotais pyragais yra skirtingos. jie sumažino išlaidas, sutelkdami dėmesį tik į vieną dizainą, ir naudodamiesi visais šešiais paviršiais, jie galėjo atkurti visų tipų klaviatūras. Naudodamiesi šiuo dizainu, jie gali sukurti bet kokio dydžio klaviatūrą - nuo mažų klaviatūrų iki pilnų 88 klavišų pianinų ir dar didesnių. Pvz., Vienai oktavai iš 13 raktų jie naudoja 8 pyragus. O 88 klavišų turintis fortepijonas būtų dovanų dėžutė su 52 pyragais.

Prekės Ženklo Identitetas

SioZEN

Prekės Ženklo Identitetas „Siozen“ pristato naują revoliucinę aukšto lygio higienos sistemą, kuri jūsų kosmoso paviršius, rankas ir orą unikaliai paverčia galinga mikrobų / toksinės taršos gynybos sistema. Šiuolaikiniai statybos metodai yra puikūs, kad užtikrintų geresnį energijos vartojimo efektyvumą ir patogumą, tačiau tai kainuoja. Griežtesni ir be grimzlės esantys pastatai prisideda prie nesuskaičiuojamų teršalų kaupimosi. Net jei pastato vėdinimo sistema yra tinkamai suprojektuota ir prižiūrima, užterštumas patalpose išlieka rimta problema. Reikia naujų požiūrių.

Pakuotė

The Fruits Toilet Paper

Pakuotė Daugelis kompanijų ir parduotuvių visoje Japonijoje dovanoja tualetinio popieriaus ritinį klientams kaip naują dovaną, kad parodytų savo supratimą. Vaisių tualetinis popierius buvo sukurtas siekiant sudominti klientus savo mielu stiliumi, puikiai tinkančiu tokioms progoms. Galima pasirinkti iš 4 kivių, braškių, arbūzų ir apelsinų dizaino. Nuo tada, kai buvo paskelbta apie gaminio dizainą ir išleidimą, jis buvo pristatytas daugiau nei 50 žiniasklaidos priemonių, įskaitant televizijos stotis, žurnalus ir interneto svetaines, 23 miestuose 19 šalių.

Laipiojimo Bokštas

Wisdom Path

Laipiojimo Bokštas Neveikiantį vandens bokštą dirbtuvių vadovybė nusprendė rekonstruoti ir tapti laipiojimo siena. Būdamas aukščiausias taškas aplink jį, gerai matosi dirbtuvės išorėje. Iš jo atsiveria vaizdingas vaizdas į Senežo ežerą, dirbtuvių teritoriją ir pušyną. Baigę studijas, studentai dalyvauja iškilmingame laipiojime į patį bokšto viršų ir yra apžvalgos taškas. Spiralinis judėjimas aplink bokštą yra patirties įgijimo proceso simbolis. O aukščiausias taškas yra gyvenimo patirties simbolis, kuris ilgainiui virsta išminties akmeniu.

„Chess Stick“ Torto Pakavimas

K & Q

„Chess Stick“ Torto Pakavimas Tai kepinių (lipdytų pyragų, finansininkų) pakuočių dizainas. Ilgio ir pločio santykis 8: 1, šių rankovių šonai yra ypač ilgi ir padengti šaškių lentos modeliu. Modelis tęsiasi priekyje, kuriame taip pat yra langas, esantis centre, per kurį galima pamatyti rankovės turinį. Kai visos aštuonios šiame dovanų rinkinyje esančios rankovės yra suderintos, išryškėja gražus šachmatų lentos raštas. K & Q daro jūsų ypatingą progą tokią pat elegantišką kaip karaliaus ir karalienės arbatos metas.

Dienos dizaino interviu

Pokalbiai su garsiausiais pasaulio dizaineriais.

Perskaitykite naujausius dizaino žurnalisto ir visame pasaulyje garsių dizainerių, menininkų ir architektų pokalbius apie dizainą, kūrybiškumą ir naujoves. Peržiūrėkite naujausius garsių dizainerių, menininkų, architektų ir novatorių dizaino projektus ir apdovanojimus. Atraskite naujų įžvalgų apie kūrybiškumą, inovacijas, menus, dizainą ir architektūrą. Sužinokite apie puikių dizainerių projektavimo procesus.