Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Privatus Namas

Bbq Area

Privatus Namas „Grilis lauke“ projektas yra erdvė, leidžianti virti lauke ir vėl suvienyti šeimą. Čilėje kepsninės plotas paprastai yra atokiau nuo namo, tačiau šiame projekte tai yra namo dalis, jungianti jį su sodu, naudojant didelius šviečiančius sulankstomus langus, leidžiančius sodo erdvės stebuklui įsilieti į namą. Keturias erdves, gamtą, baseiną, valgomąjį ir maisto gaminimą, sujungia unikalus dizainas.

Socialinės Žiniasklaidos Skaitmeniniai Receptai

DIY Spice Blends by Chef Heidi

Socialinės Žiniasklaidos Skaitmeniniai Receptai „Unilever Food Solutions“ įpareigojo šalies šefą Heidi Heckmann (Keiptauno regioninis klientų šefas) sukurti 11 unikalių „Spice Blends“ receptų, naudojant „Robertsons“ prieskonių asortimentą. Vykdant kampaniją „Mūsų kelionė, jūsų atradimas“, idėja buvo sukurti unikalius vaizdus ir dizainus naudojant šiuos ingredientus linksmai „Facebook“ kampanijai. Kiekvieną savaitę šefo Heidi unikalūs prieskonių mišiniai buvo paskelbti kaip žiniasklaidos turtingi „Facebook“ drobės įrašai. Kiekvieną iš šių receptų taip pat galima atsisiųsti iš „iPad“ „UFS.com“ svetainėje.

Apšvietimas Ir Garso Sistema

Luminous

Apšvietimas Ir Garso Sistema Šviesus, skirtas pasiūlyti ergonomišką apšvietimo sprendimą ir erdvinio garso sistemą viename gaminyje. Ja siekiama sukurti emocijas, kurias vartotojai nori pajusti, ir šiam tikslui pasiekti panaudojo garso ir šviesos derinį. Garso sistema, sukurta remiantis garso atspindžiu, modeliuoja 3D erdvinį garsą kambaryje, nereikia laidų ir nereikia montuoti daugybės garsiakalbių. Kaip pakabinama šviesa, „Luminous“ sukuria tiesioginį ir netiesioginį apšvietimą. Ši apšvietimo sistema suteikia minkštą, vienodą ir mažo kontrasto šviesą, kuri apsaugo nuo akinimo ir matymo problemų.

Elektrinis Dviratis

Ozoa

Elektrinis Dviratis „OZOa“ elektrinis dviratis pasižymi rėmeliu, turinčiu savitą „Z“ formą. Rėmas sudaro nenutrūkstamą liniją, jungiančią pagrindinius transporto priemonės funkcinius elementus, tokius kaip ratai, vairas, sėdynė ir pedalai. „Z“ forma yra orientuota taip, kad jos struktūra užtikrintų natūralią įmontuotą galinę pakabą. Svorio ekonomiją suteikia aliuminio profilių naudojimas visose dalyse. Į rėmą yra integruota nuimama ličio jonų baterija.

Fasado Architektūros Dizainas

Cecilip

Fasado Architektūros Dizainas „Cecilip“ voko dizainą atitinka horizontalių elementų superpozicija, leidžianti pasiekti organinę formą, išskiriančią pastato tūrį. Kiekvienas modulis sudarytas iš linijų atkarpų, pažymėtų formuojamo kreivio spinduliu. Gabaluose buvo naudojami stačiakampiai sidabro anoduoto aliuminio profiliai, 10 cm pločio ir 2 mm storio, ir sudėti ant kompozicinės aliuminio plokštės. Surinkus modulį, priekinė dalis buvo padengta 22 dydžio nerūdijančio plieno.

Parduotuvė

Ilumel

Parduotuvė Po beveik keturių dešimtmečių istorijos „Ilumel“ parduotuvė yra viena didžiausių ir prestižiškiausių firmų Dominikos Respublikoje baldų, apšvietimo ir dekoravimo rinkoje. Naujausia intervencija reaguoja į poreikį išplėsti parodų zonas ir apibrėžti švaresnį ir labiau artikuliuotą kelią, leidžiantį įvertinti turimų kolekcijų įvairovę.

Dienos dizaineris

Geriausi pasaulyje dizaineriai, menininkai ir architektai.

Geras dizainas nusipelno didelio pripažinimo. Kasdien mums malonu pristatyti nuostabius dizainerius, kurie kuria originalius ir novatoriškus dizainus, nuostabią architektūrą, stilingą madą ir kūrybingą grafiką. Šiandien pristatome jums vieną didžiausių pasaulyje dizainerių. Šiandien patikrinkite apdovanojimus pelniusį dizaino paketą ir pasisemkite savo kasdienio dizaino įkvėpimo.