Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvenamasis Pastatas

Flexhouse

Gyvenamasis Pastatas „Flexhouse“ yra vienos šeimos namai prie Šveicarijos Ciuricho ežero. Pastatytas sudėtingame trikampiame žemės sklype, suspaustame tarp geležinkelio linijos ir vietinio privažiavimo kelio, „Flexhouse“ yra daugelio architektūrinių iššūkių įveikimo rezultatas: ribojantys atstumų ribos ir pastato tūris, trikampė sklypo forma, apribojimai vietinei kalbai. Gautas pastatas su plačiomis stiklinėmis sienomis ir juostelėmis panašiu baltu fasadu yra toks lengvas ir judrus, kad primena futuristinį indą, kuris nuplaukė iš ežero ir rado natūralią vietą dokui.

6280.ch Coworking Hub

Novex Coworking

6280.ch Coworking Hub Įsikūręs tarp kalnų ir ežerų vaizdingoje Centrinėje Šveicarijoje, 6280.ch coworking hub yra atsakas į didėjantį lanksčių ir prieinamų darbo vietų poreikį Šveicarijos kaimo vietovėse. Vietiniams laisvai samdomiems darbuotojams ir mažoms įmonėms ji siūlo šiuolaikišką darbo erdvę su interjerais, kurie semiasi įkvėpimo iš svetainių bukolo aplinkos ir pagerbia savo pramonės praeitį, kartu tvirtai atspindėdami 21-ojo amžiaus darbinio gyvenimo pobūdį.

Biuro Dizainas

Sberbank

Biuro Dizainas Šis projektas buvo sudėtingas - per labai ribotą laiką buvo suprojektuota didžiulės apimties judri darbo vieta ir visada buvo atsižvelgiama į fizinius ir emocinius biuro vartotojų poreikius. Su naujuoju biuro dizainu „Sberbank“ žengė pirmuosius žingsnius modernizuodama jų darbo vietos koncepciją. Naujas biuro dizainas suteikia personalui galimybę atlikti užduotis tinkamiausiomis darbo sąlygomis ir sukuria visiškai naują architektūrinį identitetą pirmaujančiai Rusijos ir Rytų Europos finansų įstaigai.

Biuras

HB Reavis London

Biuras Pagal „IWBI WELL Building Standard“ sukurtą „HB Reavis UK“ būstinę siekiama skatinti projektu pagrįstą darbą, kuris skatina suskaidyti departamentų silosus ir padaro darbą skirtingose komandose paprastesnį ir prieinamesnį. Vadovaujantis WELL pastato standartu, darbo vietos dizainu taip pat siekiama spręsti sveikatos problemas, susijusias su šiuolaikiniais biurais, tokiais kaip mobilumo stoka, blogas apšvietimas, prasta oro kokybė, ribotas maisto pasirinkimas ir stresas.

Poilsio Namai

Chapel on the Hill

Poilsio Namai Po daugiau nei 40 metų stovėjusios apleistos metodistų koplyčios Anglijos šiaurėje buvo pertvarkytos į 7 žmonių savarankiškus maitinimo namus. Architektai išsaugojo originalias savybes - aukštus gotikinius langus ir pagrindinę kongregacijos salę - paversdami koplyčią į harmoningą ir patogią erdvę, užlietą dienos šviesos. Šis XIX a. Pastatas yra kaimiškame Anglijos kaime, iš kurio atsiveria panoraminiai vaizdai į kalnus ir nuostabų kraštovaizdį.

Biuras

Blossom

Biuras Nors tai biuro patalpos, joje naudojami drąsūs skirtingų medžiagų deriniai, o žaliuojanti sodinimo struktūra suteikia dienos perspektyvos pojūtį. Dizaineris suteikia tik erdvę, o erdvės gyvybingumas vis tiek priklauso nuo savininko, naudojant gamtos jėgą ir dizainerio unikalų stilių! Biuras nebeatlieka vienos funkcijos, dizainas yra įvairesnis, jis bus naudojamas didelėje ir atviroje erdvėje, siekiant sukurti skirtingas galimybes tarp žmonių ir aplinkos.