Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavos Staliukas

1x3

Kavos Staliukas 1x3 yra įkvėptas tarpusavyje derančių galvosūkių. Tai yra ir baldas, ir protų žinovas. Visos dalys lieka kartu, nereikia jokių tvirtinimo elementų. Blokavimo principas apima tik stumdomus judesius, kurie suteikia labai greitą surinkimo procesą ir leidžia 1x3 pritaikyti dažnam vietos pakeitimui. Sunkumo lygis priklauso ne nuo miklumo, bet daugiausia nuo erdvinio matymo. Nurodymai pateikiami tuo atveju, jei vartotojui reikia pagalbos. Pavadinimas - 1x3 yra matematinė išraiška, vaizduojanti medinės struktūros logiką - vienas elemento tipas, trys jo dalys.

Projekto pavadinimas : 1x3, Dizainerių vardas : Petar Zaharinov, Kliento vardas : PRAKTRIK.

1x3 Kavos Staliukas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.