Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
„Hypercar“

Shayton Equilibrium

„Hypercar“ Shayton pusiausvyra atspindi gryną hedonizmą, iškrypimą ant keturių ratų, abstrakčią koncepciją daugumai žmonių ir svajonių įgyvendinimą mažai kam pasisekė. Tai reiškia aukščiausią malonumą, naują suvokimą, kaip pereiti iš vieno taško į kitą, kur tikslas nėra toks svarbus kaip patirtis. Shayton yra pasiryžęs atrasti medžiagų galimybių ribas, išbandyti naujas alternatyvias žaliąsias svaidomąsias medžiagas ir medžiagas, kurios galėtų pagerinti eksploatacines savybes išlaikant hiperkaroso kilmę. Tolesnis etapas yra investuotojo (-ų) paieška ir Shayton pusiausvyros įgyvendinimas.

Projekto pavadinimas : Shayton Equilibrium, Dizainerių vardas : Andrej Stanta, Kliento vardas : Shayton Automotive.

Shayton Equilibrium „Hypercar“

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.