Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalas

Grid

Stalas „Grid“ yra lentelė, sukurta iš tinklelio sistemos, įkvėptos tradicinės Kinijos architektūros, kur įvairiose pastato vietose naudojama medinė konstrukcija, vadinama „Dougong“ („Dou Gong“). Naudojant tradicinę tarpusavyje susijungiančią medžio konstrukciją, stalo surinkimas taip pat yra procesas, kai mokomasi apie struktūrą ir patiriama istorija. Atraminė konstrukcija (Dou Gong) yra pagaminta iš modulinių dalių, kurias galima lengvai išardyti, nes jas reikia laikyti.

Baldų Serija

Sama

Baldų Serija „Sama“ yra autentiška baldų serija, teikianti funkcionalumą, emocinę patirtį ir unikalumą per minimalias, praktiškas formas ir stiprų vizualinį efektą. Kultūrinis įkvėpimas, kilęs iš sūkuriuojančių kostiumų, dėvėtų Sama apeigose, poezijos, jo dizainas iš naujo interpretuojamas žaidžiant kūginę geometriją ir metalo lenkimo techniką. Skulptūrinė serijos laikysena derinama su medžiagų, formų ir gamybos būdų paprastumu, kad būtų galima pasiūlyti funkcionalų & amp; estetinė nauda. Rezultatas yra moderni baldų serija, suteikianti išskirtinį prisilietimą prie gyvenamųjų patalpų.

Žiedas

Dancing Pearls

Žiedas Šokantys perlai tarp riaumojančių jūros bangų, tai yra vandenyno ir perlų įkvėpimo rezultatas ir tai yra 3D modelio žiedas. Šis žiedas sukurtas derinant auksą ir spalvingus perlus su specialia struktūra, įgyvendinančiu perlų judėjimą tarp riaumojančių vandenyno bangų. Vamzdžio skersmuo pasirinktas gero dydžio, todėl dizainas yra pakankamai tvirtas, kad modelį būtų galima pagaminti.

Kačių Lova

Catzz

Kačių Lova Kuriant „Catzz“ kačių lovą, įkvėpimo sėmėsi tiek iš kačių, tiek iš savininkų poreikių ir poreikio sujungti funkciją, paprastumą ir grožį. Stebint kates, jų unikalios geometrinės savybės įkvėpė švarią ir atpažįstamą formą. Kai kurie būdingi elgesio modeliai (pvz., Ausų judesiai) buvo įtraukti į katės vartotojo patirtį. Be to, turint omenyje savininkus, buvo siekiama sukurti baldą, kurį jie galėtų pritaikyti ir išdidžiai demonstruoti. Be to, buvo svarbu užtikrinti lengvą priežiūrą. Visa tai leidžia aptakus, geometrinis dizainas ir modulinė struktūra.

Laisvalaikio Klubas

Central Yosemite

Laisvalaikio Klubas Grįžkime prie gyvenimo paprastumo, saulės pro lango šviesą ir šešėlius. Norėdami geriau atspindėti natūralų skonį bendroje erdvėje, visapusiškai išnaudokite rąstų dizainą, paprastą ir stilingą, humanistinį komfortą, pabrėžkite meninę erdvės atmosferą. Rytietiškas žavesio tonas, turintis nepakartojamą erdvinę nuotaiką. Tai dar viena interjero išraiška, ji yra natūrali, gryna, kintanti.

Sausos Arbatos Pakuotės

SARISTI

Sausos Arbatos Pakuotės Dizainas yra cilindrinis indas su ryškiomis spalvomis. Naujoviškas ir šviečiantis spalvų ir formų naudojimas sukuria harmoningą dizainą, atspindintį SARISTI vaistažolių užpilą. Mūsų dizainą skiria tai, kad galime sausai arbatos pakuotei suteikti šiuolaikišką pagarbą. Pakuotėje naudojami gyvūnai atspindi emocijas ir sąlygas, kurias žmonės dažnai patiria. Pavyzdžiui, „Flamingo“ paukščiai reiškia meilę, „Panda“ - atsipalaidavimą.