Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavos Staliukas

Ripple

Kavos Staliukas Vidurinės lentelės, kurios paprastai naudojamos, yra tarpų viduryje ir sukelia sunkumų dėl artėjimo tūpti. Dėl šios priežasties aptarnavimo lentelės yra naudojamos šiai spragai atverti. Yılmazas Doganas, siekdamas išspręsti šią problemą, sujungė dvi Ripple projekto funkcijas ir sukūrė dinamišką gaminio dizainą, kuris gali būti ir vidurinis stendas, ir aptarnavimo stalas, kuris juda asimetrine ranka ir juda per atstumą. Šis dinaminis judesys sutapo su „Ripple“ skysčio projektavimo linijomis, atspindinčiomis gamtą su lašo kintamumu ir to lašo suformuotomis bangomis.

Jachta

Portofino Fly 35

Jachta „Portofino Fly 35“, užpildytas natūralia šviesa iš didelių langų, esančių salėje, taip pat kajutėse. Jos matmenys suteikia precedento neturintį tokio dydžio valties erdvės pojūtį. Visame interjere spalvų paletė yra šilta ir natūrali, pasirinkus pusiausvyros spalvų ir medžiagų kompozicijas, sukuriant aplinką moderniose ir patogiose vietose, atsižvelgiant į tarptautines interjero dizaino tendencijas.

Kriauklė

Thalia

Kriauklė Kriauklė atrodo kaip pumpurėlis, pasiruošęs žydėti ir pasipildyti: jis toks žydintis, kad buvo pagamintas iš sumanios medžio masyvo maumedžio ir tiko sujungimo, esencijos viršutinėje dalyje ir kitos apatinėje. Tvirtos ir saugios rungtynės, suteikiančios ypatingą elegancijos įspūdį ir spalvingumą, kartu su jaukiai susipynusiais grūdais su visada skirtingais atspalviais, gaminančiais unikalius praustuvus. Šio objekto grožiui būdinga jo asimetrija ir harmonija, susiklosčius skirtingoms formoms ir sumedėjusiai esmei.

Apšvietimas Ir Garso Sistema

Luminous

Apšvietimas Ir Garso Sistema Šviesus, skirtas pasiūlyti ergonomišką apšvietimo sprendimą ir erdvinio garso sistemą viename gaminyje. Ja siekiama sukurti emocijas, kurias vartotojai nori pajusti, ir šiam tikslui pasiekti panaudojo garso ir šviesos derinį. Garso sistema, sukurta remiantis garso atspindžiu, modeliuoja 3D erdvinį garsą kambaryje, nereikia laidų ir nereikia montuoti daugybės garsiakalbių. Kaip pakabinama šviesa, „Luminous“ sukuria tiesioginį ir netiesioginį apšvietimą. Ši apšvietimo sistema suteikia minkštą, vienodą ir mažo kontrasto šviesą, kuri apsaugo nuo akinimo ir matymo problemų.

Elektrinis Dviratis

Ozoa

Elektrinis Dviratis „OZOa“ elektrinis dviratis pasižymi rėmeliu, turinčiu savitą „Z“ formą. Rėmas sudaro nenutrūkstamą liniją, jungiančią pagrindinius transporto priemonės funkcinius elementus, tokius kaip ratai, vairas, sėdynė ir pedalai. „Z“ forma yra orientuota taip, kad jos struktūra užtikrintų natūralią įmontuotą galinę pakabą. Svorio ekonomiją suteikia aliuminio profilių naudojimas visose dalyse. Į rėmą yra integruota nuimama ličio jonų baterija.

Viešoji Sfera

Quadrant Arcade

Viešoji Sfera II klasės sąraše esanti arkada buvo pertvarkyta į kviečiančią gatvę, pasirūpinant tinkamu apšvietimu tinkamoje vietoje. Apskritai aplinkos apšvietimas naudojamas holistiškai, o jo efektai išdėstomi hierarchiškai, norint pasiekti šviesos modeliavimo variacijas, kurios sukelia susidomėjimą ir skatina plačiau naudoti erdvę. Strateginis įtraukimas į dizainą ir dinaminio elemento išdėstymą buvo valdomas kartu su menininku, kad vaizdiniai efektai atrodytų subtilesni nei stulbinantys. Dingstant dienos šviesai, elegantišką struktūrą pabrėžia elektrinio apšvietimo ritmas.