Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Arbatos Rinkinys

Wavy

Arbatos Rinkinys Gamtos įkvėptas travertino terasos, „Wavy“ yra arbatos rinkinys, kuris suteiks jums unikalios arbatos patirties. Inovatyvios rankenos sukurtos patogiai tilpti į jūsų rankas. Pakabindami taurę delnais, pamatysite, kad ji atsiskleidžia kaip vandens lelija ir nuves jus į ramybės akimirką.

Fotelis

Baralho

Fotelis „Baralho“ fotelis pasižymi įspūdingu šiuolaikišku dizainu, sudarytu iš grynų formų ir tiesių linijų. Pagamintas iš sulankstytų ir suvirintų šlifuotų aliuminio plokštelių, šis fotelis išsiskiria savo paryškintu tvirtumu, kuris iššaukia medžiagos tvirtumą. Tai gali sujungti į vieną elementą grožį, lengvumą ir linijų bei kampų tikslumą.

Stalo Stalo Sistema

Osoro

Stalo Stalo Sistema Novatoriškas „OSORO“ pobūdis yra suderinti aukštos kokybės stikluoto porceliano kokybę ir jam būdingą dramblio kaulo spalvos blizgią odą su funkcija, tinkama konservuoti maistą šaldytuve ar šaldiklyje ir gaminti maistą garų orkaitėje arba mikrobangų krosnelėje. Paprasta, modulinė forma su įvairiais elementais gali būti sukraunama norint sutaupyti vietos, lanksčiai sujungiama ir uždaroma daugiaspalviu silikoniniu O sandarikliu arba O jungtimi, kad maistas išliktų gerai užsandarintas. „OSORO“ gali būti visuotinai naudojamas, pašalinant mūsų kasdienio gyvenimo poreikį.

Maišytuvai

Electra

Maišytuvai „Electra“, neturinti atskiros rankenos, visus traukia dėl savo elegancijos ir sumanios išvaizdos, kad būtų išskirtinė virtuvėms. Nuleidęs skaitmeninis kriauklių maišytuvas vartotojams suteikia judėjimo laisvę virtuvėse ir siūlo dvi skirtingas srauto funkcijas. Electra priekinėje srityje elektroninė trinkelė suteikia jums prieigą prie visų funkcijų, tiek tada, kai purkštuvas yra įmontuotas į snapelį, tiek rankoje, kurį galite valdyti naudodami tik savo piršto galiuką.

Maišytuvai

Electra

Maišytuvai „Electra“, laikoma skaitmeninio naudojimo atstove armatūros sektoriuje, derina technologijas su dizainu, kad pabrėžtų skaitmeninio amžiaus dizainą. Maišytuvai, kurie neturi atskiros rankenos, visus traukia dėl savo elegancijos ir sumanios išvaizdos, kad būtų unikalūs drėgnose vietose. „Electra“ jutiklinio ekrano mygtukai vartotojams siūlo daugiau ergonomiškų sprendimų. Maišytuvų „Eco Mind“ dėka vartotojas taupo kuo efektyviau. Ši savybė ypač sukuria pridėtinę vertę ateities kartoms

Gatvės Suolas

Ola

Gatvės Suolas Šis suoliukas, suprojektuotas laikantis ekologinio projektavimo strategijų, pakelia gatvės baldus į naują lygį. Lygiai taip pat namuose, miesto ar natūralioje aplinkoje, skysčių linijos sukuria įvairias sėdėjimo galimybes viename suole. Naudojamos medžiagos yra perdirbtas aliuminis pagrindui ir plienas sėdynei, pasirinktas dėl perdirbamų ir patvarių savybių; jo spalva yra ryški ir atspari milteliais dažyta danga, ideali naudoti lauke bet kokioms oro sąlygoms. Sukurta Meksikos mieste Daniel Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alice Pegman ir Karime Tosca.