Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Bibliotekos Interjero Dizainas

Veranda on a Roof

Bibliotekos Interjero Dizainas Kalpak Shah iš „Studio Course“ pertvarkė viršutinį mansarda buto lygį Pune, vakarų Indijoje, sukurdamas vidaus ir lauko kambarių, esančių ant stogo esančio sodo, derinį. Vietos studija, kuri taip pat įsikūrusi Punoje, siekė, kad namo nenaudojamas viršutinis aukštas būtų paverstas plotu, panašiu į tradicinių Indijos namų verandą.

Muzikos Instrumentas

DrumString

Muzikos Instrumentas Sujungus du instrumentus, tai reiškia, kad gimsta naujas garsas, nauja instrumentų naudojimo funkcija, naujas būdas groti instrumentu, nauja išvaizda. Taip pat būgnų natų skalės yra tokios kaip D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4, o stygų natų skalės yra suprojektuotos EADGBE sistemoje. „DrumString“ yra lengvas ir turi diržus, užsegtus per pečius ir juosmenį, todėl naudoti ir laikyti instrumentą bus lengva, o tai suteiks jums galimybę naudotis dviem rankomis.

Vaflinio Pyrago Pakuotė

Miyabi Monaka

Vaflinio Pyrago Pakuotė Tai vaflinio pyrago, užpildyto pupelių uogiene, pakuotės dizainas. Pakuotės yra su tatamio motyvais, kad pagyvintų japonišką kambarį. Be pakuočių, jie taip pat sugalvojo rankovių stiliaus paketą. Tai leido (1) parodyti tradicinį židinį, unikalią arbatos kambario ypatybę ir (2) sukurti arbatos kambarius 2-motinių, 3-kiliminių, 4,5-kiliminių, 18-motinių ir įvairių kitų dydžių. Pakuočių nugarėlės yra dekoruotos kitokiais nei tatami motyvais, todėl jas galima parduoti atskirai.

Viešbutis

Shang Ju

Viešbutis Atsižvelgiant į gamtos ir žmonijos grožį, „City Resort Hotel“ apibrėžimą, akivaizdu, kad jis skiriasi nuo vietinių viešbučių. Derindami su vietos kultūra ir gyvenimo įpročiais, pridėkite eleganciją ir rimas svečių kambariuose ir suteikite kitokios gyvenimo patirties. Atsipalaidavęs ir griežtas atostogų darbas, kupinas elegancijos, švaraus ir minkšto gyvenimo. Atskleiskite protą slepiančią būseną ir leiskite svečiams vaikščioti miesto ramybe.

Svečių Namų Interjero Dizainas

The MeetNi

Svečių Namų Interjero Dizainas Kalbant apie dizaino elementus, jis nėra skirtas būti sudėtingas ar minimalistinis. Kaip pagrindą reikia naudoti paprastas kinietiškas spalvas, tačiau tekstūrai naudojami dažai palieka tuščią vietą, kuri formuoja rytietišką meninę koncepciją, atitinkančią šiuolaikinę estetiką. Šiuolaikiški humanistiniai namų baldai ir tradicinės dekoracijos su istorinėmis istorijomis atrodo kaip senoviniai ir modernūs dialogai, sklindantys erdvėje, turintys laisvalaikio senovinį žavesį.

Viešbučio Interjero Dizainas

New Beacon

Viešbučio Interjero Dizainas Erdvė yra konteineris. Dizaineris į jį įtraukia emocijas ir erdvės elementus. Derindamas erdvės „Noumenon“ savybes, Dizaineris užbaigia išskaičiavimą iš emocijos į seką per erdvės maršruto išdėstymą ir suformuoja ištisą istoriją. Žmogaus emocijos natūraliai nusėda ir subjaurojamos per patirtį. Jis naudoja šiuolaikines technikas metaforizuodamas senovės miesto kultūrą ir parodo estetinę išmintį tūkstančius metų. Dizainas, kaip žiūrovas, pamažu pasakoja, kaip miestas savo kontekstu maitina šiuolaikinį žmogaus gyvenimą.

Dienos dizaino komanda

Geriausios pasaulyje dizaino komandos.

Kartais jums reikia labai didelės talentingų dizainerių komandos, kad sugalvotumėte tikrai puikius dizainus. Kasdien mes pasižymime savita apdovanojimais apdovanota novatoriško ir kūrybingo dizaino komanda. Tyrinėkite ir atraskite originalią ir kūrybingą architektūros, gero dizaino, mados, grafikos dizaino ir dizaino strategijos projektus iš viso pasaulio dizaino komandų. Pasisemkite įkvėpimo originalių didžiųjų dizainerių kūrinių.