Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Firmos Identitetas

Predictive Solutions

Firmos Identitetas „Predictive Solutions“ yra programinės įrangos produktų, skirtų prognozinei analizei, tiekėjas. Įmonės produktai naudojami prognozėms atlikti analizuojant esamus duomenis. Bendrovės ženklas - apskritimo sektoriai - primena lentelių lentelių grafiką ir labai stilizuotą bei supaprastintą akies atvaizdą profilyje. Prekės ženklo platforma „skleidžia šviesą“ yra visos prekės ženklo grafikos variklis. Kintančios, abstrakčios formos ir teminės supaprastintos iliustracijos yra naudojamos kaip papildomos grafikos įvairiose programose.

Firmos Identitetas

Glazov

Firmos Identitetas „Glazovas“ yra baldų fabrikas to paties pavadinimo mieste. Gamykla gamina nebrangius baldus. Kadangi tokių baldų dizainas yra gana bendro pobūdžio, buvo nuspręsta komunikacijos koncepciją pagrįsti originaliomis „medinėmis“ 3D raidėmis, žodžiai, sudaryti iš tokių raidžių, simbolizuoja baldų komplektus. Laiškai sudaro žodžius „baldai“, „miegamasis“ ir pan. Ar kolekcijos pavadinimus, jie išdėstomi taip, kad primena baldų elementus. Apibūdintos 3D raidės yra panašios į baldų schemas ir gali būti naudojamos ant kanceliarinių gaminių ar ant fotografinio fono prekės ženklui atpažinti.

Šriftas

Red Script Pro typeface

Šriftas „Red Script Pro“ yra unikalus šriftas, įkvėptas naujų technologijų ir įtaisų, skirtų alternatyvioms komunikacijos formoms, harmoningai sujungiantis mus su savo nemokamomis raidžių formomis. Įkvėptas „iPad“ ir suprojektuotas teptukuose, jis išreiškiamas unikaliu rašymo stiliumi. Jame yra anglų, graikų, taip pat kirilicos abėcėlė ir palaikoma daugiau nei 70 kalbų.

Vaizduojamasis Menas

Loving Nature

Vaizduojamasis Menas Mylėti gamtą yra meno kūrinių, primenančių meilę ir pagarbą gamtai, visam gyvam daiktui, projektas. Kiekviename paveiksle Gabriela Delgado ypatingą dėmesį skiria spalvai, kruopščiai pasirinkdama elementus, kurie susilieja su harmonija, kad būtų sodrus, bet paprastas apdaila. Tyrimas ir tikra meilė dizainui suteikia intuityvų sugebėjimą sukurti ryškiaspalves spalvotas detales su taškiniais elementais, pradedant nuo fantastinio ir išradingo. Jos kultūra ir asmeniniai išgyvenimai kompozicijas paverčia unikaliais vaizdiniais pasakojimais, kurie bet kokią atmosferą pagražins gamta ir linksmumu.

Romanas

180º North East

Romanas „180º šiaurės rytų“ yra 90 000 žodžių nuotykių pasakojimas. Jame pasakojama tikroji Danieliaus Kutcherio kelionės per Australiją, Aziją, Kanadą ir Skandinaviją kelionė per Australiją, Aziją, Kanadą ir Skandinaviją 2009 m. Rudenį, kai jam buvo 24-eri. , nuotraukos, žemėlapiai, išraiškingas tekstas ir vaizdo įrašas padeda pasinerti skaitytoją į nuotykį ir geriau suprasti asmeninę autoriaus patirtį.

Sėdėjimas Tranzitiniams Motociklininkams

Door Stops

Sėdėjimas Tranzitiniams Motociklininkams „Durų stotelės“ - tai dizainerių, menininkų, motociklininkų ir bendruomenės gyventojų bendradarbiavimas, siekiant užpildyti apleistas viešąsias erdves, tokias kaip tranzito stotelės ir laisvos aikštelės, su sėdėjimo galimybėmis, kad miestas taptų malonesne vieta. Suprojektuoti taip, kad būtų saugesnė ir estetiškai patrauklesnė nei dabar, vienetai yra užpūsti dideliais vietinių menininkų užsakytais viešojo meno ekspozicijomis, sukuriančiais lengvai atpažįstamą, saugią ir malonią raitelių laukimo zoną.