Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Ekologiški Baldai Ir Skulptūra

pattern of tree

Ekologiški Baldai Ir Skulptūra Pasiūlymas dėl skaidymo, kuriame neefektyviai naudojamos spygliuočių dalys; tai yra liekna kamieno viršutinė dalis ir netaisyklingos formos šaknys. Atkreipiau dėmesį į ekologiškus vienmečius žiedus. Persidengiantys organiniai pertvaros modeliai neorganinėje erdvėje sukūrė patogų ritmą. Gaminant produktus iš šio ciklo, organinė erdvinė kryptis vartotojui tampa galimybe. Be to, kiekvieno produkto unikalumas suteikia jiems kur kas didesnę vertę.

Projekto pavadinimas : pattern of tree, Dizainerių vardas : Hiroyuki Morita, Kliento vardas : studio Rope.

pattern of tree Ekologiški Baldai Ir Skulptūra

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.