Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Makiažo Kolekcija

Kjaer Weis

Makiažo Kolekcija „Kjaer Weis“ kosmetikos linijos dizainas išskaido moterų makiažo pagrindus į tris pagrindines taikymo sritis: lūpas, skruostus ir akis. Mes sukūrėme kompaktus, atspindinčius jų savybes, kurios bus naudojamos norint sustiprinti: lieknos ir ilgos lūpoms, didelės ir kvadratinės skruostams, mažos ir apvalios akims. Apčiuopiamai, kompaktiškai pasislenka su novatorišku šoniniu judesiu, išsikišdami kaip drugelio sparnai. Visiškai pakartotinai užpildomi, šie kompaktai yra konservuoti, o ne perdirbami.

Projekto pavadinimas : Kjaer Weis, Dizainerių vardas : Marc Atlan, Kliento vardas : .

Kjaer Weis Makiažo Kolekcija

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.