Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Miesto Skulptūros

Santander World

Miesto Skulptūros „Santander World“ yra viešas meno renginys, kurį sudaro skulptūrų grupė, garsinanti meną ir apgaubianti Santanderio miestą (Ispanija), ruošiantis 2014 m. Pasaulio buriavimo čempionatui „Santander“. Skulptūros yra 4,2 metro aukščio, pagamintos iš plieno lakštų ir kiekviena iš jų. iš jų yra skirtingų dailininkų dailininkų. Kiekvienas kūrinys konceptualiai atspindi 5 žemynų kultūrą. Tai reiškia, kad įvairių menininkų akimis reikia parodyti meilę ir pagarbą kultūrų įvairovei kaip taikos įrankį ir parodyti, kad visuomenė sveikina įvairovę atviromis rankomis.

Projekto pavadinimas : Santander World, Dizainerių vardas : Jose Angel Cicero, Kliento vardas : Jose Angel Cicero SC..

Santander World Miesto Skulptūros

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.