Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Jūros Gėrybių Pakuotė

PURE

Jūros Gėrybių Pakuotė Šios naujos gaminių grupės koncepcija yra „laisva nuo“. Paprasčiau tariant, mes sukūrėme neįprastai ramų dizainą. Paprastai konservuotose jūros gėrybėse yra tamsios ir netvarkingos pakuotės, mūsų dizainas yra „be jokio“ optinio balasto. Kita vertus, asortimentas taip pat skirtas alergiškiems ir jautriems maistui žmonėms. Taigi beveik sąmoningai tai atrodo kažkokia medicininė priemonė. Pardavimas prasidėjo 2013 m. Sausio mėn. Ir yra labai sėkmingas. Mažmeninės prekybos įmonių atsiliepimai yra šie: Mes labai ilgai laukėme geros išvaizdos ir gerai apgalvotos koncepcijos. Klientui tai patiks.

Projekto pavadinimas : PURE, Dizainerių vardas : Bettina Gabriel, Kliento vardas : gabriel design team – Hamburg.

PURE Jūros Gėrybių Pakuotė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.