Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kanceliarinės Prekės

commod – Feines in Holz

Kanceliarinės Prekės „Commod“ specializuojasi interjero darbuose. Laikydamasi devizo „puikios medinės prekės“, įmonė įgyvendina ypač išskirtinius gyvenamųjų namų projektus. Kanceliarinės prekės turėjo patenkinti šį reikalavimą. Sumažintas, bet žaismingas išdėstymas buvo realizuotas naudojant ypač sumaišytas spalvas. Kanceliarinės prekės atspindi firmos stilių, taip pat jos ideologiją naudoti tik pačią brangiausią medžiagą: Popierius pagamintas iš 100 procentų medvilnės, vokai iš tikros medinės faneros. Vizitinės kortelės „įkūnija“ įmonių šūkį sukurdamos 3 matmenų kambarį, kuriame būtų tipiniai mediniai gaminiai.

Projekto pavadinimas : commod – Feines in Holz, Dizainerių vardas : Jens Lattke, Kliento vardas : Lattke und Lattke.

commod – Feines in Holz Kanceliarinės Prekės

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.