Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavos Pakuotė

The Mood

Kavos Pakuotė Dizainas demonstruoja penkis skirtingus rankomis pieštus, derliaus įkvėptus ir šiek tiek tikroviškus beždžionių veidus, kurių kiekvienas vaizduoja skirtingą kavą iš skirtingo regiono. Ant jų galvos - stilinga, klasikinė skrybėlė. Jų švelni išraiška žadina smalsumą. Šios beprotiškos beždžionės reiškia kokybę, jų ironišką rafinuotumą, patrauklų kavos gėrėjams, besidomintiems sudėtingomis skonio savybėmis. Jų išraiškos žaismingai atspindi nuotaiką, tačiau kartu nurodo kavos skonio profilį, švelnų, stiprų, rūgštų ar sklandų. Dizainas paprastas, tačiau subtiliai protingas, kava kiekvienai nuotaikai.

Konjako Taurė

30s

Konjako Taurė Darbas buvo skirtas konjakui gerti. Tai nemokama stiklo studijoje. Tai daro kiekvieną stiklo gabalą individualiu. Stiklą lengva patraukti ir jis atrodo įdomus iš visų kampų. Stiklo forma atspindi iš skirtingų kampų sklindančią šviesą, suteikdama papildomą gėrimo malonumą. Dėl išlygintos puodelio formos galite stiklą pastatyti ant stalo taip, kaip norite, kad jis ilsėtųsi bet kurioje jo pusėje. Kūrinio pavadinimas ir idėja švenčia menininko senėjimą. Dizainas atspindi brandinimo niuansus ir remiasi brandinimo konjako tradicijomis, gerinančiomis kokybę.

Odos Priežiūros Pakuotė

Bionyalux

Odos Priežiūros Pakuotė Naujų odos priežiūros priemonių odos atkūrimo koncepcija sutampa su nulinės skraistės perdirbimo, aplinkos apsaugos ir ekologinės koncepcijos našta. Iš 60 dienų maistui skirto riboto 30 dienų odos tobulinimo procedūros proceso savybių 30 ir 60 yra parenkamos kaip produkto vizualinio atpažinimo simbolis ir trys vartojimo etapai, 1,2, 3 yra integruoti į viziją.

Ryžių Pakuotė

Songhua River

Ryžių Pakuotė „Songhua River Rice“ yra aukštos klasės ryžių produktas, priklausantis „SOURCEAGE Food Group“. Artėjant tradicinei Kinijos šventei - artėjant Pavasario šventei, jie sukuria per gražiai įpakuotą ryžių gaminį kaip dovanas Pavasario šventės dovanoms klientams, todėl bendras dizainas turi atspindėti šventinę pavasario šventės atmosferą, išryškindamas tradicinius Kinijos kultūros elementus. ir palanki gera prasmė.

Skulptūros Instaliacija

Superegg

Skulptūros Instaliacija „Superegg“ reiškia greitą dauginimąsi vienkartinėmis kavos kapsulėmis, kuris simbolizuoja žmogaus patogumą ir jo poveikį aplinkai. Atrodydama, kad pakelta virš žemės, tekstūruota geometrinė superegg formos forma, kaip aprašė matematikas Gabrielis Lame'as, yra pažymėta atsitiktomis išmestomis kavos kapsulėmis, išdėstytomis tobulose linijose. Vizažistinė patirtis įtraukia žiūrovą iš visų kampų ir atstumų. Raginant veikti socialinėje žiniasklaidoje ir vietos bendruomenėje buvo surinkta daugiau kaip 3000 kapsulių. „Superegg“ leidžia žiūrovui suvokti atliekas ir skatina kurti naujus perdirbimo įpročius.

Gurmaniško Maisto Dovanų Rinkinys

Saintly Flavours

Gurmaniško Maisto Dovanų Rinkinys „Saintly Flavours“ yra gurmaniškų maisto dovanų rinkinys, skirtas aukštos klasės parduotuvių vartotojams. Sekant tendenciją, kai maistas ir pietūs tapo madingi, projekto įkvėpimas kyla iš 2018-ųjų „Met Gala“ mados temos - katalikybės. Jeremy Bonggu Kang bandė sukurti tokį įspūdį, kuris patrauktų aukščiausios klasės parduotuvių vartotojų dėmesį, naudodamas puošnų ir tradicinį oforto stilių iliustruodamas turtingas meno tradicijas ir aukštos kokybės maisto gaminimą katalikų vienuolynuose.