Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Dovanų Dėžutė

Jack Daniel's

Dovanų Dėžutė Prabangi dovanų dėžutė Jack Daniel's Tenesio viskiui yra ne tik įprasta dėžutė su buteliu viduje. Ši unikali pakuotės konstrukcija buvo sukurta ne tik dėl puikios dizaino savybių, bet ir dėl to, kad tuo pačiu metu būtų galima saugiai tiekti butelius. Dėl didelių atidarytų langų matome visą dėžę. Šviesa, sklindanti tiesiai per dėžę, pabrėžia originalią viskio spalvą ir produkto grynumą. Nors abi dėžutės pusės yra atviros, sukimo standumas yra puikus. Dovanų dėžutė yra visiškai pagaminta iš kartono ir yra matinė, laminuota karšto štampavimo ir įspaudų elementais.

Komoda

Labyrinth

Komoda „ArteNemus“ labirintas yra komoda, kurios architektūrinę išvaizdą pabrėžia vingiuotas faneros kelias, primenantis miesto gatves. Nepaprasta stalčių koncepcija ir mechanizmas papildo jos nepakankamą brėžinį. Kontrastingos klevo ir juodojo juodmedžio lukšto spalvos bei aukštos kokybės meistriškumas pabrėžia išskirtinę Labirinto išvaizdą.

Vaizduojamasis Menas

Scarlet Ibis

Vaizduojamasis Menas Projektas yra „Scarlet Ibis“ ir jo natūralios aplinkos skaitmeninių paveikslų seka, ypatingą dėmesį skiriant spalvai ir jų ryškiam atspalviui, kuris sustiprėja augant paukščiui. Kūrinys vystosi natūralioje aplinkoje, derinant realius ir įsivaizduojamus elementus, suteikiančius unikalių bruožų. Scarlet ibis yra vietinis Pietų Amerikos paukštis, gyvenantis šiaurės Venesuelos pakrantėse ir pelkėse, o ryški raudona spalva yra vizualus reginys žiūrovui. Šiuo dizainu siekiama pabrėžti grakščią skarlatvos ibisą ir ryškias atogrąžų faunos spalvas.

Logotipas

Wanlin Art Museum

Logotipas Kadangi Wanlin meno muziejus buvo įsikūręs Wuhan universiteto miestelyje, mūsų kūrybiškumas turėjo atspindėti šias savybes: Centrinė studentų susitikimo vieta, skirta pagerbti ir vertinti meną, kartu aprašant tipiškos meno galerijos aspektus. Tai taip pat turėjo būti „humanistinis“. Kolegijos studentams stojant į gyvenimo pradžią, šis dailės muziejus yra įžanginis skyrius studentų meno vertinimui, o menas lydės juos visą gyvenimą.

Logotipas

Kaleido Mall

Logotipas „Kaleido“ prekybos centre yra daugybė pramogų vietų, įskaitant prekybos centrą, pėsčiųjų gatvę ir esplanadą. Šiame dizaine dizaineriai naudojo kaleidoskopo modelius su laisvais, spalvotais daiktais, tokiais kaip karoliukai ar akmenukai. Kaleidoskopas yra kilęs iš senovės graikų καλός (gražus, grožis) ir εἶδος (to, kas matoma). Taigi skirtingi modeliai atspindi įvairias paslaugas. Formos nuolat keičiasi, parodydamos, kad prekybos centras stengiasi nustebinti ir sužavėti lankytojus.

Komoda

Black Labyrinth

Komoda „ArteNemus“ skirtas juodasis labirintas, kurį sukūrė Eckhardas Begeris, yra vertikali komoda su 15 stalčių, kurios įkvėpimas kilo iš Azijos medicinos kabinetų ir „Bauhaus“ stiliaus. Jos tamsi architektūrinė išvaizda atgaivinama ryškiais markerių spinduliais, turinčiais tris židinius, atspindinčius aplink konstrukciją. Vertikalių stalčių su besisukančiu skyriumi koncepcija ir mechanizmas perteikia kūriniui jo intriguojančią išvaizdą. Medienos konstrukcija padengta juodu dažytu lukštu, o apmušalai gaminami iš liepsnojančio klevo. Lakas yra alyvuotas, kad būtų gauta satino spalva.