Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Romanas

180º North East

Romanas „180º šiaurės rytų“ yra 90 000 žodžių nuotykių pasakojimas. Jame pasakojama tikroji Danieliaus Kutcherio kelionės per Australiją, Aziją, Kanadą ir Skandinaviją kelionė per Australiją, Aziją, Kanadą ir Skandinaviją 2009 m. Rudenį, kai jam buvo 24-eri. , nuotraukos, žemėlapiai, išraiškingas tekstas ir vaizdo įrašas padeda pasinerti skaitytoją į nuotykį ir geriau suprasti asmeninę autoriaus patirtį.

Sėdėjimas Tranzitiniams Motociklininkams

Door Stops

Sėdėjimas Tranzitiniams Motociklininkams „Durų stotelės“ - tai dizainerių, menininkų, motociklininkų ir bendruomenės gyventojų bendradarbiavimas, siekiant užpildyti apleistas viešąsias erdves, tokias kaip tranzito stotelės ir laisvos aikštelės, su sėdėjimo galimybėmis, kad miestas taptų malonesne vieta. Suprojektuoti taip, kad būtų saugesnė ir estetiškai patrauklesnė nei dabar, vienetai yra užpūsti dideliais vietinių menininkų užsakytais viešojo meno ekspozicijomis, sukuriančiais lengvai atpažįstamą, saugią ir malonią raitelių laukimo zoną.

Šukuosenų Dizainas Ir Koncepcija

Hairchitecture

Šukuosenų Dizainas Ir Koncepcija HAIRCHITECTURE yra kirpėjo - Gijo ir architektų grupės - FAHR 021.3 asociacija. Paskatinti 2012 m. Europos kultūros sostinės Gimaraise, jie siūlo idėją sujungti dvi kūrybines metodikas: „Architektūra ir šukuosena“. Dėl brutalistinės architektūros temos rezultatas yra nuostabi nauja šukuosena, žyminti perkeitimo plaukus absoliučiai bendraujant su architektūrinėmis struktūromis. Pateikti rezultatai yra drąsūs ir eksperimentuojantys, aiškūs šiuolaikiškai. Komanda ir įgūdžiai buvo nepaprastai svarbūs, kad plaukai atrodytų įprasti.

Kalendorius

NISSAN Calendar 2013

Kalendorius Kiekvienais metais „Nissan“ gamina kalendorių pagal savo prekės ženklo pavadinimo temą „Jaudulys priešingai nei bet kuris kitas“. 2013 m. Versija kupina akių atvėrimo ir unikalių idėjų bei vaizdų, kurie atsirado bendradarbiaujant su šokių tapybos menininku „SAORI KANDA“. Visi kalendoriaus atvaizdai yra šokio tapybos dailininkės SAORI KANDA darbai. Savo įkvėpimą, kurį suteikė „Nissan“ transporto priemonė, ji įkūnijo savo paveiksluose, kurie buvo tiesiogiai nupiešti ant horizontalios užuolaidos, pastatytos studijoje.

Brošiūra

NISSAN CIMA

Brošiūra ・ „Nissan“ integravo visas savo moderniausias technologijas ir išmintį, puikios kokybės interjero medžiagas ir japonų meistriškumo meną (japonų kalba „MONOZUKURI“), kad sukurtų neprilygstamos kokybės prabangų sedaną - naująjį CIMA, vienišą „Nissan“ pavyzdinį flagmaną.・ Ši brošiūra skirta ne tik parodyti CIMA produkto savybes, bet ir parodyti auditorijai „Nissan“ pasitikėjimą ir pasididžiavimą savo meistriškumu.

Kramtomosios Gumos Pakuotės Dizainas

ZEUS

Kramtomosios Gumos Pakuotės Dizainas Kramtomosios gumos pakuočių dizainai. Tokio dizaino idėja yra „stimuliuojantis jautrumą“. Produktų tikslai yra dvidešimties metų vyrai, o tie novatoriški dizainai padeda jiems instinktyviai pasirinkti produktus parduotuvėse. Pagrindiniai vaizdai išreiškia įspūdingą gamtos vaizdų, susijusių su kiekvienu skoniu, pasaulėžiūrą. „THUNDER SPARK“ - tai argutiškas ir elektra dvelkiantis skonis, „SNOW STORM“ - šaldantis ir stipriai aušinantis skonis, o „RAIN SHOWER“ - sudrėkinto, sultingo ir vandeningo jausmo skonis.