Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Firmos Identitetas

Jae Murphy

Firmos Identitetas Neigiama erdvė naudojama todėl, kad ji žiūrovams kelia smalsumą ir, pajutę tą Aha akimirką, jie akimirksniu tai mėgsta ir įsimena. Logotipo ženkle yra inicialai J, M, fotoaparatas ir stovas, įterpti į neigiamą vietą. Kadangi Jae Murphy dažnai fotografuoja vaikus, dideli laiptai, suformuoti pagal pavadinimą, ir žemai padėta kamera rodo, kad vaikai laukiami. Kuriant korporatyvinį identitetą, toliau plėtojama neigiama logotipo erdvės idėja. Tai prideda naują aspektą kiekvienam daiktui ir leidžia šūkį „Nedažnas įprastos nuomonės vaizdas“ paversti teisingu.

Dvivietis

Mowraj

Dvivietis „Mowraj“ yra dvivietis, skirtas įkūnyti Egipto ir gotikos etninius stilius. Jos forma buvo gauta iš „Nowrag“, egiptietiškos kūlimo rogių versijos, pakeistos taip, kad būtų įkūnyta gotikinė nuojauta nepakenkiant jos etninei antidiluvinei esmei. Dizainas yra juodai lakuotas, ant etninių egiptiečių rankomis padarytų graviūrų ant abiejų rankų ir kojų, taip pat su turtinga aksomo apmušalais, prie kurių pritvirtinti varžtai ir traukimo žiedai, suteikiantys viduramžių įspūdį kaip gotikinę išvaizdą.

Firmos Identitetas

Predictive Solutions

Firmos Identitetas „Predictive Solutions“ yra programinės įrangos produktų, skirtų prognozinei analizei, tiekėjas. Įmonės produktai naudojami prognozėms atlikti analizuojant esamus duomenis. Bendrovės ženklas - apskritimo sektoriai - primena lentelių lentelių grafiką ir labai stilizuotą bei supaprastintą akies atvaizdą profilyje. Prekės ženklo platforma „skleidžia šviesą“ yra visos prekės ženklo grafikos variklis. Kintančios, abstrakčios formos ir teminės supaprastintos iliustracijos yra naudojamos kaip papildomos grafikos įvairiose programose.

Firmos Identitetas

Glazov

Firmos Identitetas „Glazovas“ yra baldų fabrikas to paties pavadinimo mieste. Gamykla gamina nebrangius baldus. Kadangi tokių baldų dizainas yra gana bendro pobūdžio, buvo nuspręsta komunikacijos koncepciją pagrįsti originaliomis „medinėmis“ 3D raidėmis, žodžiai, sudaryti iš tokių raidžių, simbolizuoja baldų komplektus. Laiškai sudaro žodžius „baldai“, „miegamasis“ ir pan. Ar kolekcijos pavadinimus, jie išdėstomi taip, kad primena baldų elementus. Apibūdintos 3D raidės yra panašios į baldų schemas ir gali būti naudojamos ant kanceliarinių gaminių ar ant fotografinio fono prekės ženklui atpažinti.

Šriftas

Red Script Pro typeface

Šriftas „Red Script Pro“ yra unikalus šriftas, įkvėptas naujų technologijų ir įtaisų, skirtų alternatyvioms komunikacijos formoms, harmoningai sujungiantis mus su savo nemokamomis raidžių formomis. Įkvėptas „iPad“ ir suprojektuotas teptukuose, jis išreiškiamas unikaliu rašymo stiliumi. Jame yra anglų, graikų, taip pat kirilicos abėcėlė ir palaikoma daugiau nei 70 kalbų.

Vaizduojamasis Menas

Loving Nature

Vaizduojamasis Menas Mylėti gamtą yra meno kūrinių, primenančių meilę ir pagarbą gamtai, visam gyvam daiktui, projektas. Kiekviename paveiksle Gabriela Delgado ypatingą dėmesį skiria spalvai, kruopščiai pasirinkdama elementus, kurie susilieja su harmonija, kad būtų sodrus, bet paprastas apdaila. Tyrimas ir tikra meilė dizainui suteikia intuityvų sugebėjimą sukurti ryškiaspalves spalvotas detales su taškiniais elementais, pradedant nuo fantastinio ir išradingo. Jos kultūra ir asmeniniai išgyvenimai kompozicijas paverčia unikaliais vaizdiniais pasakojimais, kurie bet kokią atmosferą pagražins gamta ir linksmumu.