Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Nekilnojamojo Turto Agentūra

The Float

Nekilnojamojo Turto Agentūra Šiame projekte mes projektuojame architektūrą, interjerą ir kraštovaizdį. Atvejis yra „Nekilnojamojo turto agentūra“, nekilnojamojo turto pavadinimas yra [dangaus vila], todėl sugalvokite koncepciją, tokiu atveju nurodydami atvejo pavadinimą. Ir projektas yra Siameno miesto centre, sąlygos aplink bazę nepalankios, yra senų butų ir statybų aikštelės, priešais yra mokykla, nėra kraštovaizdžio. Galų gale, turėdami mintį [plūduriuojantis], patraukite prekybos centrą į 2F aukštį ir sukurkite savo kraštovaizdį, rietuvės lygio baseiną, taigi prekybos centrui patinka plūduriuoti vandenyje, o lankytojai eina per didelę plotą. tvenkinio ir per pirmąjį prekybos biuro aukštą, eikite į galinius laiptus ir eikite į prekybos salę. Konstrukcija yra plieno konstrukcija, pastato dizainas ir interjero dizainas siekia integracijos ir vienybės technikoje.

Projekto pavadinimas : The Float, Dizainerių vardas : Kris Lin, Kliento vardas : YONG NIAN Real Estate Development Company Limited.

The Float Nekilnojamojo Turto Agentūra

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.