Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Menas

Supplement of Original

Menas Baltos upių akmenų gyslos sukelia atsitiktinius paviršių raštus. Tam tikrų upių akmenų pasirinkimas ir jų išdėstymas paverčia šiuos raštus simboliais, lotyniškomis raidėmis. Taip kuriami žodžiai ir sakiniai, kai akmenys yra tinkamoje padėtyje vienas šalia kito. Atsiranda kalba ir bendravimas, o jų ženklai tampa priedu prie to, kas jau yra.

Vizualinis Tapatumas

Imagine

Vizualinis Tapatumas Tikslas buvo panaudoti formas, spalvas ir dizaino techniką, įkvėptą jogos pozų. Elegantiškai suprojektuotas interjeras ir centras, siūlantis lankytojams ramią patirtį atsinaujinti energijai. Todėl logotipo dizainas, internetinė žiniasklaida, grafiniai elementai ir pakuotės buvo vadovaujamasi aukso pjūviu, kad būtų tobulas vizualinis identitetas, kaip ir tikėtasi, kad centro lankytojai įgytų puikią bendravimo per meną ir centro dizainą patirtį. Dizainerė įkūnijo meditacijos ir jogos patirtį.

Tapatybė, Prekės Ženklas

Merlon Pub

Tapatybė, Prekės Ženklas „Merlon Pub“ projektas atspindi visą naujos maitinimo įstaigos Tvrda Osijeke, senojo baroko miesto centre, prekės ženklą ir tapatybės dizainą, pastatytą XVIII amžiuje kaip didelės strategiškai įtvirtintų miestų sistemos dalį. Gynybos architektūroje Merlono pavadinimas reiškia tvirtas, vertikalias tvoras, skirtas apsaugoti stebėtojus ir kariuomenę forto viršuje.

Pakuotė

Oink

Pakuotė Siekiant užtikrinti kliento matomumą rinkoje, buvo pasirinkta žaisminga išvaizda. Šis požiūris simbolizuoja visas prekės ženklo savybes – originalų, skanų, tradicinį ir vietinį. Pagrindinis naujų produktų pakuočių panaudojimo tikslas buvo pristatyti pirkėjams istoriją apie juodųjų kiaulių auginimą ir tradicinių aukščiausios kokybės mėsos skanėstų gamybą. Linoraižinio technika sukurtas iliustracijų rinkinys, kuriame demonstruojamas meistriškumas. Pačios iliustracijos pristato autentiškumą ir skatina pirkėją susimąstyti apie Oink gaminius, jų skonį ir tekstūrą.

Sneaker Box

BSTN Raffle

Sneaker Box Užduotis buvo sukurti ir pagaminti Nike batų veiksmo figūrą. Kadangi šie batai derina baltos gyvatės odos dizainą su ryškiai žaliais elementais, buvo aišku, kad veiksmo figūra bus iškreipta. Dizaineriai per labai trumpą laiką nubrėžė ir optimizavo figūrą kaip veiksmo figūrą gerai žinomų veiksmo herojų stiliaus. Tada jie sukūrė nedidelį komiksą su istorija ir pagamino šią figūrą 3D spausdinimu su aukštos kokybės pakuotėmis.

Kampanijų Ir Pardavimų Palaikymas

Target

Kampanijų Ir Pardavimų Palaikymas 2020 m. „Brainartist“ pradeda daugialypės terpės kampaniją, skirtą klientui Steitz Secura, siekdama pritraukti naujų klientų: su labai individualia žinute kaip tiksline plakatų kampanija kuo arčiau potencialių klientų vartų ir individualizuotu paštu su atitinkamu batu iš dabartinė kolekcija. Gavėjas gauna atitinkamą atitikmenį, kai susitaria dėl susitikimo su pardavimo komanda. Kampanijos tikslas buvo „Steitz Secura“ ir „atitinkanti“ kompanija kaip puikią porą. Brainartist sukūrė labai sėkmingą kampaniją.