Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vonios Kambario Kolekcija

Up

Vonios Kambario Kolekcija Aukštyn, Emanuele Pangrazi suprojektuota vonios kambario kolekcija rodo, kaip paprasta idėja gali paskatinti naujoves. Pradinė idėja yra pagerinti patogumą, šiek tiek pakreipiant santechnikos sėdimąją plokštumą. Ši idėja virto pagrindine dizaino tema ir yra visuose kolekcijos elementuose. Pagrindinė tema ir griežti geometriniai santykiai suteikia kolekcijai šiuolaikišką stilių, atitinkantį europietišką skonį.

Projekto pavadinimas : Up, Dizainerių vardas : Emanuele Pangrazi, Kliento vardas : Huida Sanitary Ware Co. Ltd..

Up Vonios Kambario Kolekcija

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.