Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Renginių Rinkodaros Medžiaga

Artificial Intelligence In Design

Renginių Rinkodaros Medžiaga Grafinis dizainas vaizdžiai parodo, kaip dirbtinis intelektas gali tapti dizainerių sąjungininku artimiausioje ateityje. Jame pateikiama įžvalgų, kaip dirbtinis intelektas gali padėti suasmeninti vartotojo patirtį ir kaip kūrybiškumas yra meno, mokslo, inžinerijos ir dizaino taiklyje. Dirbtinio intelekto grafinio dizaino konferencija yra 3 dienų renginys lapkričio mėnesį San Franciske, Kalifornijoje. Kiekvieną dieną vyksta dizaino dirbtuvės, pokalbiai iš skirtingų pranešėjų.

Vizualinė Komunikacija

Finding Your Focus

Vizualinė Komunikacija Dizaineris siekia parodyti vizualinę koncepciją, kuri demonstruoja konceptualią ir tipografinę sistemą. Taigi kompoziciją sudaro specifinis žodynas, tikslūs matavimai ir pagrindinės specifikacijos, į kurias dizaineris puikiai atsižvelgė. Be to, dizaineris siekė sukurti aiškią tipografinę hierarchiją, kad nustatytų ir pakeistų tvarką, kuria auditorija gauna informaciją iš dizaino.

Prekės Ženklas

Cut and Paste

Prekės Ženklas Šiame projekto įrankių rinkinyje „Iškirpti ir įklijuoti: vaizdinio plagiato prevencija“ nagrinėjama tema, kuri gali turėti įtakos visiems dizaino pramonės atstovams, tačiau vaizdinis plagiatas yra retai aptariama tema. Taip gali būti dėl neaiškumo tarp nuorodos iš vaizdo paėmimo ir kopijavimo iš jo. Todėl šis projektas siūlo atkreipti dėmesį į pilkąsias zonas, supančias vizualinį plagiatą, ir padėti tai pokalbių apie kūrybiškumą priešakyje.

Prekės Ženklas

Peace and Presence Wellbeing

Prekės Ženklas Peace and Presence Well-being yra JK įsikūrusi holistinės terapijos įmonė, teikianti tokias paslaugas kaip refleksologija, holistinis masažas ir reiki, siekiant atgaivinti kūną, protą ir dvasią. P&PW prekės ženklo vaizdinė kalba grindžiama šiuo noru sukurti taikią, raminančią ir atpalaiduojančią būseną, įkvėptą nostalgiškų vaikystės prisiminimų apie gamtą, ypač iš floros ir faunos, esančios upių pakrantėse ir miškų kraštovaizdžiuose. Spalvų paletė įkvėpta iš Gruzijos vandens savybių tiek pradinėje, tiek oksiduotoje būsenoje, dar kartą išryškindama praėjusių laikų nostalgiją.

Knyga

The Big Book of Bullshit

Knyga Leidinys „Big Book of Bullshit“ yra grafinis tiesos, pasitikėjimo ir melo tyrinėjimas, suskirstytas į 3 vizualiai sugretintus skyrius. Tiesa: iliustruotas esė apie apgaulės psichologiją. „Trust“: vizualinis pasitikėjimo sampratos tyrimas ir „Melas: iliustruota nesąmonių galerija“, viskas paimta iš anoniminių apgaulės prisipažinimų. Knygos vizualinis išdėstymas įkvėptas Jano Tschicholdo „Van de Graaf kanono“, kuris naudojamas knygos dizaine, norint padalyti puslapį maloniomis proporcijomis.

Meninė Fotografija

Talking Peppers

Meninė Fotografija Nus Nous nuotraukos tarsi reprezentuoja žmonių kūnus ar jų dalis, iš tikrųjų jas nori pamatyti stebėtojas. Stebėdami ką nors, net situaciją, stebime tai emociškai ir dėl šios priežasties dažnai leidžiamės apgauti. Nus Nous atvaizduose akivaizdu, kaip ambivalentiškumo elementas virsta subtiliu proto ištobulinimu, kuris atitolina mus nuo realybės ir nuves į įsivaizduojamą labirintą, sudarytą iš pasiūlymų.