Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Nešiojamas Prabangos Menas

Animal Instinct

Nešiojamas Prabangos Menas Niujorko skulptoriaus ir meno juvelyro Christopherio Rosso nešiojama prabangios dailės kolekcija „Animal Instinct“ yra gyvūnams įkvėptų, riboto leidimo kūrinių, kuriuos pats menininkas yra iš senovinio sidabro, 24 karatų aukso ir Bohemijos stiklo, serija. Protingai nubrėžusios ribas tarp meno, papuošalų, haute couture ir prabangaus dizaino, skulptūriniai diržai sukuria unikalius, provokuojančius teiginius, suteikiančius kūnui gyvūno meno sampratą. Suteikiantys galią, traukiantys dėmesį ir originalūs, nesenstantys teiginiai yra skulptūrinės formos moteriškų gyvūnų instinkto tyrinėjimas.

Skaitmeninė Transformacija

Tigi

Skaitmeninė Transformacija Vienas iš ikoniškiausių plaukų mados subjektų ketina žengti drąsų žingsnį į skaitmeninį tinkamumą. „Professional dot com“ ir „Tigi Color Copyright“ asortimentų pertvarkymas buvo valdomas derinant dailininkų sukurtą individualų turinį, šiuolaikinių fotografų dalyvavimą ir dar nematytas dizaino išraiškas skaitmeninėje erdvėje. Puikūs, bet ryškūs kontrastai tarp technikos ir amato. Pagaliau „Tigi“ nurodo sveiką žingsnis po žingsnio požiūrį į tikrąją skaitmeninę transformaciją nuo 0 iki 100.

Sąmoningumo Ir Reklamos Kampanija

O3JECT

Sąmoningumo Ir Reklamos Kampanija Kadangi ateityje asmeninė erdvė taps vertingu šaltiniu, didėjantis poreikis apibrėžti ir suprojektuoti šį kambarį yra svarbus dabartiniame amžiuje. „O3JECT“ yra įsipareigojusi gaminti ir reklamuoti kosmetikos nepraleidžiančią erdvę kaip estetiškai patrauklų priminimą apie nežinomą ateitį. Rankų darbo, uždaras ir laidus kubas, pastatytas pagal Faradėjaus narvelio principą, įkūnija ikoniškos, atrodytų, utopiškos patalpos, reklamuojamos per išsamų kampanijos dizainą, materializavimą.

Tipografijos Projektas

Reflexio

Tipografijos Projektas Eksperimentinis tipografinis projektas, apjungiantis atspindį veidrodyje su popierinėmis raidėmis, supjaustytomis viena jo ašimi. Tai sukuria modulines kompozicijas, kurios vieną kartą fotografuojant rodo 3D vaizdus. Projekte naudojamas stebuklingas ir vizualus prieštaravimas pereinant iš skaitmeninės kalbos į analoginį pasaulį. Laiškų konstravimas ant veidrodžio sukuria naują tikrovę su atspindžiu, kurios nėra nei tiesa, nei melagystė.

Firmos Identitetas

Yanolja

Firmos Identitetas „Yanolja“ yra Seule įsikūrusi kelionių informacijos platforma Nr. 1, kuri korėjiečių kalba reiškia „Ei, pažaiskime“. Logotipas suprojektuotas naudojant san-serif šriftą, kad būtų išreikštas paprastas, praktiškas įspūdis. Naudodamas mažąsias raides, jis gali pateikti žaismingą ir ritmingą vaizdą, palyginti su paryškintomis didžiosiomis raidėmis. Tarpas tarp kiekvienų raidžių yra peržiūrėtas ypač gerai, kad būtų išvengta optinių iliuzijų, ir tai padidino įskaitomumą net ir mažo dydžio logotipo atžvilgiu. Atidžiai rinkome ryškias ir ryškias neonines spalvas ir naudojome papildomus derinius, kad pateiktume nepaprastai linksmus ir popping vaizdus.

Žemės Ūkio Knyga

Archives

Žemės Ūkio Knyga Knyga suskirstyta į žemės ūkį, žmonių pragyvenimo šaltinius, žemės ūkio ir pašalinius dalykus, žemės ūkio finansavimą ir žemės ūkio politiką. Pagal klasifikuotą knygą knyga labiau patenkina estetinį žmonių poreikį. Kad būtų arčiau bylos, buvo suprojektuotas visas uždarytas knygos viršelis. Skaitytojai gali atidaryti knygą tik ją suplėšę. Šis dalyvavimas leido skaitytojams patirti bylos atidarymo procesą. Be to, kai kurie seni ir gražūs žemdirbystės simboliai, tokie kaip Suzhou kodas, ir tam tikrais amžiais naudojama tipografija ir paveikslas. Jie buvo rekombinuoti ir išvardyti knygos viršelyje.