Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Putojančio Vyno Etiketė Ir Pakuotė

Il Mosnel QdE 2012

Putojančio Vyno Etiketė Ir Pakuotė Lygiai taip pat, kaip Iseo ežeras sprogo ant Franciacorta krantų, taip putojantis vynas sudrėkina stiklinės šonus. Koncepcija yra grafinis ežero formos patobulinimas ir išreiškia visą „Reserve“ butelio, pilamo į krištolo taurę, galią. Elegantiška ir gyva etiketė, subalansuota savo grafika ir spalvomis, yra drąsus sprendimas su skaidriu polipropilenu ir visiškai karšto folijos aukso spalvos atspaudais, kad suteiktų naujų pojūčių. Vyno išpylimas pabrauktas ant dėžutės, kurioje grafika supa vyniojamąją pakuotę: paprasta ir efektinga, sudaryta iš dviejų „slive et tiroir“ elementų.

Projekto pavadinimas : Il Mosnel QdE 2012, Dizainerių vardas : Laura Ferrario, Kliento vardas : FERRARIODESIGN.

Il Mosnel QdE 2012 Putojančio Vyno Etiketė Ir Pakuotė

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.