Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Praustuvo Maišytuvas

Smooth

Praustuvo Maišytuvas Lygaus maišytuvo baseino maišytuvo dizainas įkvėptas gryniausio cilindro pavidalo, todėl natūralus vamzdžio, iš kurio jis teka, rezultatas, kol pasiekia vartotoją. Mes ketinome dekonstruoti įprastas sudėtingas formas, kurias turi tokio tipo gaminiai, todėl susidarys lygi cilindrinė ir gana minimalistinė forma. Elegantiškas linijų vaizdas atrodo gana stebina, kai šis objektas įgyja savo vartotojo sąsajos funkciją, nes tai yra modelis, kuriame derinamas dinamiškas dizainas ir nepriekaištingas baseino maišytuvo funkcionalumas.

Nešiojamų Akumuliatorių Dėklas

Parallel

Nešiojamų Akumuliatorių Dėklas Kaip ir „iPhone 5“, „Parallel“ nustatytas taip, kad apgaudinėtų vartotojus su 2 500 mAh talpos akumuliatorių banku - tai yra 1,7 karto didesnė gyvenimo trukmė. Tai ypač patogu vartotojams, kurie visada keliauja ir visapusiškai naudojasi „iPhone“ galimybėmis. Parallel yra nuimama baterija su papildomu tvirtu polikarbonato dėklu. Įjunkite, kai reikia daugiau energijos. Nuimkite, kad palengvintumėte svorį. Jis yra ergonomiškas, kad gerai tilptų į jūsų rankas. Su įmontuotu žaibolaidžiu ir 5 spalvas atitinkančiu apsauginiu dėklu jis yra tokio pat ilgio kaip „iPhone 5“.

Stalas Su Reguliuojamu Stalviršiu

Dining table and beyond

Stalas Su Reguliuojamu Stalviršiu Ši lentelė turi galimybę pritaikyti savo paviršių prie skirtingų formų, medžiagų, tekstūrų ir spalvų. Priešingai nei įprastas stalas, kurio stalviršis tarnauja kaip fiksuotas aptarnaujamų priedų (plokštelių, serviravimo plokštelių ir kt.) Paviršius, šio stalo komponentai veikia ir kaip paviršius, ir kaip pagalbiniai reikmenys. Šie priedai gali būti sudaryti iš skirtingų formų ir dydžių komponentų, atsižvelgiant į būtinus pietų poreikius. Šis unikalus ir novatoriškas dizainas paverčia tradicinį pietų stalą dinamišku centru, nes jis nuolat keičia lenktus aksesuarus.

„Hypercar“

Shayton Equilibrium

„Hypercar“ Shayton pusiausvyra atspindi gryną hedonizmą, iškrypimą ant keturių ratų, abstrakčią koncepciją daugumai žmonių ir svajonių įgyvendinimą mažai kam pasisekė. Tai reiškia aukščiausią malonumą, naują suvokimą, kaip pereiti iš vieno taško į kitą, kur tikslas nėra toks svarbus kaip patirtis. Shayton yra pasiryžęs atrasti medžiagų galimybių ribas, išbandyti naujas alternatyvias žaliąsias svaidomąsias medžiagas ir medžiagas, kurios galėtų pagerinti eksploatacines savybes išlaikant hiperkaroso kilmę. Tolesnis etapas yra investuotojo (-ų) paieška ir Shayton pusiausvyros įgyvendinimas.

Stalas, Keičiamas Į Lovą,

1,6 S.M. OF LIFE

Stalas, Keičiamas Į Lovą, Pagrindinė idėja buvo pakomentuoti tai, kad mūsų gyvenimas susitraukia, kad tilptų į uždaras mūsų biuro erdves. Galiausiai supratau, kad kiekviena civilizacija gali labai skirtingai suvokti dalykus, atsižvelgiant į jos socialinį kontekstą. Pvz., Šis stalas gali būti naudojamas siestai ar kelioms miego valandoms naktį tomis dienomis, kai kažkas stengiasi laikytis nustatytų terminų. Projektas buvo pavadintas atsižvelgiant į prototipo matmenis (2,00 metrų ilgio ir 0,80 metro pločio = 1,6 sm) ir tuo, kad darbas užima vis daugiau vietos mūsų gyvenime.

Biometrinis Prieigos Įtaisas Durims Atrakinti

Biometric Facilities Access Camera

Biometrinis Prieigos Įtaisas Durims Atrakinti Sienose ar kioskuose įmontuotas biometrinis įtaisas, užfiksuojantis rainelę ir visą veidą, tada nurodo duomenų bazę, kad nustatytų vartotojo teises. Tai suteikia prieigą atrakinant duris arba prisijungiant vartotojams. Vartotojų atsiliepimų funkcijos yra integruotos, kad būtų galima lengvai suderinti save. Ledos nematomai apšviečia akį, o esant silpnam apšvietimui yra blykstė. Priekyje yra 2 plastikinės dalys, leidžiančios spalvų tonus. Mažesnė dalis atkreipia akį į smulkias detales. Forma supaprastina 13 priekyje esančių komponentų ir tampa estetiškesniu produktu. Jis skirtas įmonių, pramonės ir namų rinkoms.