Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Nuimamas Švietimo Prietaisas

Unite 401

Nuimamas Švietimo Prietaisas „Unite 401“: puikus duetas švietimui. Pakalbėkime apie komandos darbą. „Unite 401“ yra neįtikėtinai universalus „du viename“ dizainas - idealus studentų įrenginys bendradarbiaujant mokymosi aplinkoms. Planšetinio kompiuterio ir nešiojamojo kompiuterio derinys pateikia galingiausią mobilųjį švietimo sprendimą, kurį suteikia „mgseries“ saugus dizainas už protingiausią kainą.

Lempa

Capsule Lamp

Lempa Iš pradžių lempa buvo sukurta vaikiškų drabužių prekės ženklui. Įkvėpimo semiasi žaislai iš kapsulių, kuriuos vaikai gauna iš prekybos taškų, paprastai esančių parduotuvių vitrinose. Pažvelgus į lempą, galima pamatyti ryškią spalvingų žaislų kapsulę, kiekviena nešančią norą ir malonumą, žadinantį jaunatvišką sielą. Kapsulių skaičių galima koreguoti ir turinį pakeisti taip, kaip jums patinka. Nuo kasdieninių smulkmenų iki specialių dekoracijų kiekvienas daiktas, kurį dedate į kapsules, tampa unikaliu savo pasakojimu, tokiu būdu išsikristalizuodamas jūsų gyvenimą ir proto būseną tam tikru metu.

Kilimas

Folded Tones

Kilimas Kilimėliai iš prigimties yra plokšti, tikslas buvo nuginčyti šį paprastą faktą. Trijų dimensijų iliuzija pasiekiama tik trimis spalvomis. Tonų įvairovė ir kilimėlio gylis priklauso nuo juostelių pločio ir tankio, o ne nuo didelės spalvų paletės, kuri gali sulipti su tam tikra erdve, taip suteikiant galimybę lanksčiai naudoti. Iš viršaus arba iš toli kilimas primena sulankstytą lapą. Tačiau sėdint ar gulint ant jo, raukšlių iliuzija gali būti nejautri. Dėl to buvo naudojamos paprastos pasikartojančios eilutės, kuriomis galima mėgautis kaip abstrakčiu piešiniu iš arti.

Paraventas

Positive and Negative

Paraventas Tai produktas, kuris vienu metu tarnauja kaip funkcija ir grožis, pagardintas kultūros ir šaknų užuomina. „Teigiamas ir neigiamas“ mokinys veikia kaip reguliuojamas ir mobilus privatumo barjeras, kuris neišsikiša ir netrikdo vietos. Islamo motyvas suteikia į nėrinius panašų efektą, kuris yra atimamas iš „Corian“ / „Derva“ medžiagos ir atvirkščiai. Panašiai kaip yin yang, blogoje visada yra šiek tiek gero, o geroje visada yra šiek tiek gero. Kai saulė leidžiasi ties teigiama ir neigiama, tai tikrai šviečia jos momentas, o geometriniai šešėliai dažo kambarį.

Miesto Elektromobilis

Lecomotion

Miesto Elektromobilis Ekologiškas ir ekologiškas „LECOMOTION E-trike“ yra triratis dviratis, padedantis elektra, kurį įkvėpė įmontuoti krepšeliai. LECOMOTION E-triukai yra skirti dirbti kaip miesto dviračių dalijimosi sistemos dalis. Taip pat suprojektuotas taip, kad galėtų lizdus išdėstyti linijoje, kad būtų galima kompaktiškai laikyti daiktus, ir palengvinti daugelio jų surinkimą ir perkėlimą vienu metu per besisukančias galines duris ir nuimamą alkūninį rinkinį. Teikiama pagalba važiuojant pedalais. Galite naudoti kaip įprastą dviratį, su palaikomąja baterija arba be jos. Krovinys taip pat leido gabenti 2 vaikus ar vieną suaugusįjį.

Popieriaus Smulkintuvas

HandiShred

Popieriaus Smulkintuvas „HandiShred“ yra nešiojamasis rankinis popieriaus smulkintuvas, kuriam nereikia išorinio maitinimo šaltinio. Jis yra suprojektuotas mažas ir tvarkingai, todėl galite jį pastatyti ant savo stalo, stalčiaus ar portfelio, prie kurio galite lengvai pasiekti ir susmulkinti savo svarbų dokumentą bet kur ir bet kada. Šis patogus smulkintuvas puikiai tinka susmulkinti bet kokius dokumentus ar kvitus, kad būtų užtikrinta, jog privati, konfidenciali ir bet kokia asmeninė informacija visada būtų saugi.