Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Tipografijos Projektas

Reflexio

Tipografijos Projektas Eksperimentinis tipografinis projektas, apjungiantis atspindį veidrodyje su popierinėmis raidėmis, supjaustytomis viena jo ašimi. Tai sukuria modulines kompozicijas, kurios vieną kartą fotografuojant rodo 3D vaizdus. Projekte naudojamas stebuklingas ir vizualus prieštaravimas pereinant iš skaitmeninės kalbos į analoginį pasaulį. Laiškų konstravimas ant veidrodžio sukuria naują tikrovę su atspindžiu, kurios nėra nei tiesa, nei melagystė.

Projekto pavadinimas : Reflexio, Dizainerių vardas : Estudi Ramon Carreté, Kliento vardas : Estudi Ramon Carreté.

Reflexio Tipografijos Projektas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.