Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Tai Ant Sienos Pakabinama Wc Keptuvė

SEREL Purity

Tai Ant Sienos Pakabinama Wc Keptuvė Nors „Purity“ tualetinis dubuo dominuoja švelnių perėjimų metu, jis taip pat palieka paprastą ir minimalų vėsą aplinkoje. Tai ne tik paveikia savo vartotoją savo estetika, bet ir sutinka švarą bei nekaltumą ir gerbia gamtą. Bendras požiūris į lengvai išmontuojamų, užrakinamų mechaninių tualeto sėdynių komplektų dizainą yra funkciniai valdymo mygtukai, kuriuos reikia įstatyti į vidinę dangtelio komplekto dalį. Mygtukai, su kuriais kontaktuoja vartotojas, dedami tose vietose, kurios yra sunkiausiai nešvarios, taigi tai suteikia papildomo pranašumo higienos srityje.

Vonios Kambarys

FRACTURE

Vonios Kambarys Unikalus keramikos santechnikos stilius, puikus lūžtančio stiklo linijų dizainas Komentaras Dekonstruktyvizmas… Lūžis Statinio komponentų vientisumo, žaidimų ant paviršių, suirimas, kad būtų geometriniai dizaino elementai, pavyzdžiui, gaminių išorė, ir dekonstruktyvizmo stiliaus perkėlimas remiantis serijos kaip lūžio „Bien“ susidūrusios vienos įspūdingiausių serialų pavyzdys.

Vakarienės Komplekto Spintelė

Baan

Vakarienės Komplekto Spintelė „baan“ yra spintelių rūšis, specialiai sukurta naudoti vakarienės tikslais. Tai unikali išvaizda, o stiprumas yra pasakojimas, susijęs su funkcija. Yra keletas skiriamųjų spintelių sistemų bruožų. Skirtingas pasakojimo atskirtas spintelės funkcijas ir ypatybes, tokias kaip stalo įrankių įdėklas ir audinių dėžutė, atspindi židinys ir kaminas. Be to, vyno taures atspindi liustra, o indų lentyną simbolizuoja laiptai. Pasakojimo idėjos yra keturios pagrindinės namo dalys.

Lempa

Muse

Lempa Įkvėpti „Laimintojo budizmo“ sakydami, kad mūsų Visatoje nėra absoliučių savybių, mes suteikėme paradoksalią „šviesos“ savybę suteikdami jai „fizinį buvimą“. Meditacijos dvasia, kurią ji skatina, buvo galingas įkvėpimo šaltinis, kurį mes panaudojome kurdami šį produktą; įkūnijančios „laiko“, „materijos“ ir „šviesos“ savybes į vieną produktą.

Keramika

inci

Keramika Elegancijos veidrodis; „Inci“ atspindi perlo grožį su juodai baltomis galimybėmis ir yra tinkamas pasirinkimas tiems, kurie nori erdvėms atspindėti kilnumą ir eleganciją. „Inci“ linijos gaminamos 30 x 80 cm dydžio ir joms būdinga balta ir juoda spalvos. Pagaminta naudojant skaitmeninio spausdinimo technologiją, trimatį dizainą.

Tachografų Programuotojas

Optimo

Tachografų Programuotojas „Optimo“ yra novatoriškas jutiklinio ekrano produktas, skirtas programuoti ir kalibruoti visus komerciniuose automobiliuose įmontuojamus skaitmeninius tachografus. Sutelkdamas dėmesį į greitį ir patogumą, „Optimo“ sujungia belaidį ryšį, gaminio taikymo duomenis ir daugybę skirtingų jutiklių jungčių į nešiojamąjį prietaisą, skirtą naudoti automobilio salone ir dirbtuvėse. Suprojektuota optimaliai ergonomikai ir lanksčiam padėties nustatymui, jos užduotis pagrįsta sąsaja ir novatoriška aparatinė įranga žymiai pagerina vartotojo patirtį ir tachografų programavimą atsižvelgia į ateitį.