Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Belaidis Garsiakalbis

Saxound

Belaidis Garsiakalbis „Saxound“ yra unikali koncepcija, įkvėpta kai kurių iš pirmaujančių pranešėjų pasaulyje. Tai yra geriausių naujovių, jau padarytų prieš kelerius metus, susiliejimas su mūsų pačių naujovių mišiniu, todėl tai yra visiškai nauja patirtis. žmonės. Pagrindiniai „Saxound“ elementai yra cilindro formos ir sriegio mazgas. „Saxound“ matmenis įkvėpė įprastas kompaktiškas diskas, kurio skersmuo 13 centimetrų ir 9,5 centimetro aukščio ir kurį galima perkelti viena ranka.Jį sudaro du 1 „Garsiakalbiai“, du 2 colių viduriniai vairuotojai ir žemų dažnių radiatorius, išdėstyti tokiu mažu pavidalu.

Kėdė

DARYA

Kėdė Iš tikrųjų šią kėdę įkvėpė graži paauglė mergaitė, graži, žaisminga mergina, kuri yra nusileidusi, elegantiška ir dar atsipalaidavusi! ilgomis tonizuotomis rankomis ir kojomis. Tai yra kėdė, kurią suprojektavau su meile, ir ji visa yra išraižyta rankomis. Tos mergaitės vardas yra „Darja“.

„Bluetooth“ Ausinės

Bluetrek Titanium +

„Bluetooth“ Ausinės Šios naujos „Titanium +“ ausinės iš „Bluetrek“, baigtos stilingu dizainu, simbolizuojančiu „ištiesimą“ (strėlės vamzdis, einantis iš apskrito ausies gabalo), pagamintos iš patvarios medžiagos - aliuminio metalo lydinio, o svarbiausia - su galimybėmis. transliuoti garso signalą iš naujausių išmaniųjų įrenginių. Greito įkrovimo funkcija suteikia galimybę akimirksniu pratęsti jūsų pokalbį. Patentuotas laukiantis baterijų išdėstymo dizainas leidžia suderinti laisvų rankų įrangos svorį, kad būtų patogiau naudotis.

Praustuvo Maišytuvas

Straw

Praustuvo Maišytuvas Straw maišytuvo baseino maišytuvo dizainas yra įkvėptas vamzdinių formų jaunų ir linksmų gėrimo šiaudelių, kurie ateina su gaivinančiu gėrimu vasarą ar karštu gėrimu žiemą. Šiuo projektu norėjome vienu metu sukurti šiuolaikiško, veržlaus ir smagaus dizaino objektą. Darant prielaidą, kad baseinas yra indas, pradine idėja norėta pabrėžti maišytuvą kaip kontaktinį elementą su vartotoju, kaip ir gėrimo šiaudeliai yra sąlytis su gėrimu.

Praustuvo Maišytuvas

Smooth

Praustuvo Maišytuvas Lygaus maišytuvo baseino maišytuvo dizainas įkvėptas gryniausio cilindro pavidalo, todėl natūralus vamzdžio, iš kurio jis teka, rezultatas, kol pasiekia vartotoją. Mes ketinome dekonstruoti įprastas sudėtingas formas, kurias turi tokio tipo gaminiai, todėl susidarys lygi cilindrinė ir gana minimalistinė forma. Elegantiškas linijų vaizdas atrodo gana stebina, kai šis objektas įgyja savo vartotojo sąsajos funkciją, nes tai yra modelis, kuriame derinamas dinamiškas dizainas ir nepriekaištingas baseino maišytuvo funkcionalumas.

Nešiojamų Akumuliatorių Dėklas

Parallel

Nešiojamų Akumuliatorių Dėklas Kaip ir „iPhone 5“, „Parallel“ nustatytas taip, kad apgaudinėtų vartotojus su 2 500 mAh talpos akumuliatorių banku - tai yra 1,7 karto didesnė gyvenimo trukmė. Tai ypač patogu vartotojams, kurie visada keliauja ir visapusiškai naudojasi „iPhone“ galimybėmis. Parallel yra nuimama baterija su papildomu tvirtu polikarbonato dėklu. Įjunkite, kai reikia daugiau energijos. Nuimkite, kad palengvintumėte svorį. Jis yra ergonomiškas, kad gerai tilptų į jūsų rankas. Su įmontuotu žaibolaidžiu ir 5 spalvas atitinkančiu apsauginiu dėklu jis yra tokio pat ilgio kaip „iPhone 5“.