Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Lempa

the Light in the Bubble

Lempa Šviesa burbule yra moderni lemputė, skirta atmintinai senai kaitrinei Edisono lemputei. Tai yra ledinis šviesos šaltinis, įmontuotas į plexiglas lakšto vidų, supjaustytas lazeriu ir lemputės formos. Lemputė yra skaidri, tačiau įjungę šviesą galite pamatyti kaitrinį siūlelį ir lemputės formą. Jis gali būti naudojamas kaip pakabinamas žibintas arba keičiant tradicinę lemputę.

Pakabos Lempa

Spin

Pakabos Lempa „Spin“, suprojektuota Ruben Saldana, yra pakabinama LED lempa, skirta akcentuoti apšvietimą. Minimalistinė jo esminių linijų išraiška, suapvalinta geometrija ir forma suteikia „Spin“ gražų ir harmoningą dizainą. Jos korpusas, visiškai pagamintas iš aliuminio, suteikia lengvumo ir konsistencijos, kartu veikdamas kaip šilumos šalintuvas. Dėl žemai įtaisytos lubų pagrindo ir ypač plono tenzoro sukuriamas oro plūdrumo pojūtis. Juodos ir baltos spalvos „Spin“ yra tobulas šviestuvas, kurį galima įdėti į barus, prekystalius, vitrinas ...

Apatinio Apšvietimo Lemputė

Sky

Apatinio Apšvietimo Lemputė Lengvas įtaisas, kuris atrodo plūduriuojantis. Plonas ir lengvas diskas, įmontuotas kelis centimetrus po lubomis. Tai yra „Sky“ pasiekta dizaino koncepcija. Dangus sukuria vizualinį efektą, dėl kurio šviestuvas atrodo pakabinamas 5 cm atstumu nuo lubų, suteikiant šiai šviesai asmeninį ir kitokį stilių. Dėl aukšto našumo „Sky“ yra tinkamas šviesti nuo aukštų lubų. Tačiau švarus ir švarus dizainas leidžia jį laikyti puikia galimybe apšviesti bet kokį interjero dizainą, norintį perduoti kuo mažiau. Pagaliau dizainas ir atlikimas kartu.

Prožektorius

Thor

Prožektorius „Thor“ yra LED prožektorius, suprojektuotas Ruben Saldana, pasižymintis labai dideliu srautu (iki 4.700Lm), sunaudojantis tik nuo 27W iki 38W (priklausomai nuo modelio), o dizainas su optimaliu šilumos valdymu, kuris naudoja tik pasyvų išsklaidymą. Tai leidžia „Thor“ išsiskirti kaip unikalus produktas rinkoje. Savo klasės „Thor“ matmenys yra kompaktiški, nes vairuotojas yra integruotas į šviesos svirtį. Jo masės centro stabilumas leidžia mums įdiegti tiek „Thor“, kiek mes norime, nesukeldami bėgių kelio. „Thor“ yra LED prožektorius, idealiai tinkantis aplinkoms, kuriose reikalingas didelis šviesos srautas.

Alyvuogių Dubuo

Oli

Alyvuogių Dubuo OLI, vizualiai minimalistinis objektas, buvo sumanytas remiantis jo funkcija, idėja paslėpti duobes, atsirandančias dėl specifinio poreikio. Vėliau sekė įvairių situacijų stebėjimai, duobių bjaurumas ir poreikis sustiprinti alyvuogių grožį. Kaip dvejopos paskirties pakuotė, „Oli“ buvo sukurta taip, kad ją atidarius būtų pabrėžtas netikėtumo faktorius. Dizainerį įkvėpė alyvuogių forma ir paprastumas. Porceliano pasirinkimas priklauso nuo pačios medžiagos vertės ir jos naudojimo.

Daugiafunkcinis Stalas

Portable Lap Desk Installation No.1

Daugiafunkcinis Stalas Šis nešiojamojo kompiuterio diegimas Nr. 1 yra skirtas suteikti vartotojams lanksčią, universalią, tikslingą ir tvarkingą darbo vietą. Rašomasis stalas yra labai taupus sienos tvirtinimo sprendimas, kurį galima laikyti plokščią prie sienos. Iš bambuko pagamintas stalas yra nuimamas nuo sieninio laikiklio, kurį naudodamas vartotojas gali jį naudoti kaip skreitinį stalą įvairiose namų vietose. Stalą taip pat sudaro griovelis viršuje, kurį galima naudoti kaip telefono ar planšetinio kompiuterio stovą, siekiant pagerinti produkto naudojimo patirtį.