Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laivo Kontrolės Sistema

GE’s New Bridge Suite

Laivo Kontrolės Sistema GE modulinė laivo valdymo sistema sukurta pritaikyti ir didelius, ir lengvus indus, užtikrinant intuityvų valdymą ir aiškų vaizdinį grįžtamąjį ryšį. Nauja padėties nustatymo technologija, variklio valdymo sistemos ir stebėjimo įtaisai leidžia tiksliai valdyti laivus uždaroje erdvėje ir tuo pačiu sumažinti operatoriui tenkantį stresą, nes sudėtingi rankiniai valdymo įtaisai yra pakeisti nauja jutiklinio ekrano technologija. Reguliuojamas ekranas sumažina atspindžius ir optimizuoja ergonomiką. Visos konsolės turi integruotas griebimo rankenas, skirtas naudoti neapdorotose jūrose.

Palto Stendas

Lande

Palto Stendas „Paltos stendas“ buvo dizainas, kaip labai dekoratyvi ir funkcionali biuro skulptūra, meno ir funkcijos sintezė. Buvo manoma, kad kompozicija yra estetinė forma, norint pagražinti biuro erdvę ir apsaugoti šiuolaikiškiausią įmonės drabužį - „Blazer“. Galutinis rezultatas yra labai energingas ir rafinuotas kūrinys. Gaminant ir parduodant kūrinį, dizainas turėjo būti lengvas, stiprus ir masiškai gaminamas.

Led Pakabinama Lempa

Stratas.07

Led Pakabinama Lempa Aukšto lygio apdorojimas ir kiekvienos detalės meistriškumas siekia sukurti paprastą, švarų ir nesenstantį dizainą. Ypač „Stratas.07“, pasižyminti tobulai simetriška forma, visiškai atitinka šios specifikacijos taisykles. Integruotas „Xicato XSM Artist“ serijos LED modulis turi spalvų perteikimo indeksą> / = 95, šviesumą 880 lm, galią 17 W, spalvų temperatūrą 3000 K - šiltai baltą (2700 K / 4000 K galima įsigyti pagal pareikalavimą) . Gamintojo nurodoma LED modulių eksploatavimo trukmė yra 50 000 valandų - L70 / B50, o spalva yra vienoda visą gyvenimą (1x2 žingsnių „MacAdams“ per visą gyvenimą).

Elektrinis Dviratis

ICON E-Flyer

Elektrinis Dviratis ICON ir „Vintage Electric“ bendradarbiavo kurdami šį nesenstantį elektrinį dviratį. Suprojektuotas ir pastatytas nedidelio tūrio Kalifornijoje, „ICON E-Flyer“ siuva senovinį dizainą su moderniu funkcionalumu, kad būtų sukurtas išskirtinis ir pajėgus asmeninio transporto sprendimas. Funkcijos apima 35 mylių nuotolį, 22 MPH didžiausią greitį (35 MPH lenktynių režime!) Ir dviejų valandų įkrovimo laiką. Išorinė USB jungtis ir įkrovimo jungties taškas, regeneracinis stabdymas ir aukščiausios kokybės komponentai visame. www.iconelectricbike.com

Miesto Suolas

Eternity

Miesto Suolas Dviejų sėdynių suoliukas, pagamintas iš skysto akmens. Du tvirti agregatai suteikia patogų ir apimantį sėdėjimo pobūdį, tuo pačiu rūpindamiesi sistemos stabilumu. Soliuko galai yra išdėstyti taip, kad neutralizuotų menkiausią judesį. Tai suolelis, kuriame atsižvelgiama į esamą miesto aplinkos infrastruktūrą. Įdiegtas paprastas įrengimas vietoje. Tvirtinimo taškų nebereikia, tiesiog mesti ir pamiršti. Saugokitės, aštuntoji arti. o taip.

Stalčių, Kėdžių Ir Stalų Kombo

Ludovico Office

Stalčių, Kėdžių Ir Stalų Kombo Kaip ir „Ludovico“ pagrindinių baldų atveju, šios biuro versijos, kuriai būdingas apvainikavimas, principas yra tas pats - slėpti pilną kėdę stalčiuje, kai kėdė nepastebima, o laikoma pagrindinio baldo dalimi. Dauguma manys, kad kėdės yra dar keli stalčiai. Tik atsitraukę pamatome kėdę, išeinančią iš tokios perpildytos erdvės, užpildytos stalčiais. Didžiulis įkvėpimas buvo apsilankymas Pittamiglio kastoje ir visos jos simbolinės, paslėptos žinutės, taip pat paslėptos ir netikėtos durys ar pilnos patalpos.