Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Led Skėčiai

NI

Led Skėčiai NI, novatoriškas saulės skėčio ir sodo deglo derinys, yra visiškai naujas dizainas, įkūnijantis šiuolaikiškų baldų pritaikomumą. Tikimasi, kad, integruodamas klasikinį saulės skėtinį su įvairialype apšvietimo sistema, „NI Parasol“ vaidins novatorišką vaidmenį gerinant gatvės aplinkos kokybę nuo ryto iki vakaro. Patentuota pirštų jutimo OTC (vieno mygtuko paspaudimo pritvirtinimas) leidžia žmonėms lengvai nustatyti 3 kanalų apšvietimo sistemos ryškumą. Jo žemos įtampos 12 V LED lemputė suteikia energiją taupantį energijos tiekimą sistemai su daugiau nei 2000 vnt 0,1 W šviesos diodų, sukuriančiu labai mažai šilumos.

Šiša, Kaljanas, Siauras

Meduse Pipes

Šiša, Kaljanas, Siauras Elegantiškas ekologiškas linijas įkvepia povandeninis jūros gyvenimas. Šaha vamzdis, tarsi paslaptingas gyvūnas, gyvas kiekvieną kartą įkvėpus. Mano dizaino idėja buvo atskleisti visus įdomius procesus, vykstančius vamzdyje, tokius kaip burbuliavimas, dūmų srautas, vaisių mozaika ir žibintų žaismas. Aš tai pasiekiau padidindamas stiklo santykį ir daugiausia padidindamas funkcinę sritį iki akių lygio, o ne tradicinius šašlykų vamzdžius, kur jos beveik paslėptos žemės lygyje. Naudojant kokteiliams tikrus vaisių gabaliukus stiklinėje korpuso dalyje, patirtis pakyla iki naujo lygio.

Vonios Kambario Kolekcija

Up

Vonios Kambario Kolekcija Aukštyn, Emanuele Pangrazi suprojektuota vonios kambario kolekcija rodo, kaip paprasta idėja gali paskatinti naujoves. Pradinė idėja yra pagerinti patogumą, šiek tiek pakreipiant santechnikos sėdimąją plokštumą. Ši idėja virto pagrindine dizaino tema ir yra visuose kolekcijos elementuose. Pagrindinė tema ir griežti geometriniai santykiai suteikia kolekcijai šiuolaikišką stilių, atitinkantį europietišką skonį.

Kėdė

5x5

Kėdė „5x5“ kėdė yra tipinis dizaino projektas, kuriame apribojimas pripažįstamas iššūkiu. Kėdės sėdynė ir atlošas yra pagaminti iš ksilito, kurį labai sunku formuoti. Ksilitas yra žaliava, kurią galima rasti 300 metrų po žemės paviršiumi ir apdirbti anglimi. Šiuo metu didžioji dalis žaliavos yra išmesta. Aplinkosaugos požiūriu ši medžiaga žemės paviršiuje sukelia atliekas. Todėl idėja apie kėdės dizainą atrodė labai provokuojanti ir sudėtinga.

Išmatos

Musketeers

Išmatos Paprasta. Elegantiškas. Funkcinis. Muškietininkai yra trijų kojų išmatos, pagamintos iš metalo, milteliniu būdu padengto metalu, sulenkto į formą su lazeriu supjaustytomis medinėmis kojomis. Geometriškai įrodyta, kad trijų kojų pagrindas yra išties stabilesnis ir turi mažiau galimybių sustingti, nei turi keturias. Dėl puikios pusiausvyros ir funkcionalumo, modernistinės išvaizdos muškietininkų elegancija daro jį puikiu savo kambaryje. Sužinokite daugiau: www.rachelledagnalan.com

Grindų Plytelės

REVICOMFORT

Grindų Plytelės REVICOMFORT yra nuimamos ir daugkartinio naudojimo grindys. Greitai ir lengvai pritaikoma. Paruoštas naudoti. Idealiai tinka rekonstruoti. Viename gaminyje suderintos viso kūno porceliano plytelių techninės savybės, supaprastintas laiko taupymas, supaprastintas išdėstymas, judrumas ir pakartotinis naudojimas skirtingose erdvėse. REVICOMFORT galima padaryti keliose „Revigrés“ kolekcijose: įvairūs efektai, spalvos ir paviršiai.