Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Jutiklinis Maišytuvas

miscea KITCHEN

Jutiklinis Maišytuvas „Miscea KITCHEN“ sistema yra pirmasis pasaulyje tikrai skystas daugiafunkcinio skysčio dozatoriaus maišytuvas. Sujungus 2 balionėlius ir maišytuvą į vieną unikalią ir lengvai naudojamą sistemą, nebereikia atskirų dozatorių aplink virtuvės darbo vietą. Maišytuvas yra visiškai neliečiamas, kad būtų maksimaliai naudinga rankų higiena ir sumažėtų kenksmingų bakterijų plitimas. Sistemoje gali būti naudojami įvairūs aukštos kokybės ir veiksmingi muilai, plovikliai ir dezinfekavimo priemonės. Jame yra greičiausia ir patikimiausia rinkoje esanti jutiklių technologija, užtikrinanti tikslumą.

Jutiklinis Maišytuvas

miscea LIGHT

Jutiklinis Maišytuvas „Miscea LIGHT“ serijos jutikliais suaktyvinti maišytuvai turi integruotą muilo dozatorių, sumontuotą tiesiai į maišytuvą, kad būtų patogiau ir maksimaliai naudinga rankų higiena. Naudodamas greitą ir patikimą jutiklių technologiją, jis išleidžia muilą ir vandenį, kad būtų higieniškas ir ergonomiškas rankų plovimas. Integruotas muilo dozatorius suaktyvinamas, kai vartotojo ranka pereina per muilo sektorių. Po to muilas išpilamas tik tada, kai vartotojo ranka padėta po maišytuvo muilo išleidimo anga. Vandenį galite priimti intuityviai, laikydami rankas po vandens išleidimo anga.

Automatinis Imigracijos Terminalas

CVision MBAS 1

Automatinis Imigracijos Terminalas MBAS 1 buvo sukurtas siekiant paneigti apsaugos produktų pobūdį ir sumažinti bauginimus bei baimę tiek dėl technologinių, tiek psichologinių aspektų. Dizainas atrodo draugiškas švariomis linijomis, sklandžiai susimaišančiomis nuo skaitytuvo iki ekrano. Balso ir vaizdo įrašai ekrane nurodo, kaip pirmą kartą vartotojai imasi imigracijos proceso. Pirštų atspaudų nuskaitymo kilimėlį galima nuimti, kad būtų galima lengvai prižiūrėti arba greitai pakeisti. „MBAS 1“ yra unikalus produktas, kurio tikslas - pakeisti mūsų sienų kirtimo būdą, leidžiant bendrauti keliomis kalbomis ir draugiškai bei nediskriminuojant vartotojo patirties.

Peilių Blokas

a-maze

Peilių Blokas Labirinto peilio bloko dizainu siekiama vienodai stimuliuoti mūsų psichinę ir regėjimo jusles. Tai, kaip peiliai kaupiami ir tvarkomi, vienareikšmiškai įkvepia vaikystės žaidimas, kurį visi esame pažįstami. Suderinus estetiką ir funkcionalumą, labirintas tarnauja savo tikslui ir dar svarbiau užmegzti ryšį su mumis, sukeliančiu smalsumo ir linksmumo emocijas. Grynas savo formos labirintas leidžia mums pasidžiaugti savo paprastumu, kuris su daug kuo daro daugiau. Dėl šios priežasties labirintas sukuria autentišką produkto naujovę su nepamirštama vartotojo patirtimi ir suderinamu žvilgsniu.

Liustra

Bridal Veil

Liustra Šis menas - meno objektas su įjungta šviesa. Erdvus kambarys su sudėtingo profilio lubomis, tarsi gomuriniai debesys. Liustra telpa erdvėje, sklandžiai tekanti nuo priekinės sienos iki lubų. Kristaliniai ir balti emalio lapai kartu su elastingu plonų vamzdžių lenkimu sukuria skraidančio šydo įvaizdį visame pasaulyje. Gausybė lengvų ir aukso žvilgančių skraidančių paukščių sukuria erdvumo ir džiaugsmo jausmą.

Lempa

the Light in the Bubble

Lempa Šviesa burbule yra moderni lemputė, skirta atmintinai senai kaitrinei Edisono lemputei. Tai yra ledinis šviesos šaltinis, įmontuotas į plexiglas lakšto vidų, supjaustytas lazeriu ir lemputės formos. Lemputė yra skaidri, tačiau įjungę šviesą galite pamatyti kaitrinį siūlelį ir lemputės formą. Jis gali būti naudojamas kaip pakabinamas žibintas arba keičiant tradicinę lemputę.