Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Nuimami Stalai

iLOK

Nuimami Stalai Patriko Sarrano dizainas atspindi garsiąją Luiso Sullivano sukurtą formulę „Forma seka funkciją“. Atsižvelgiant į tai, „iLOK“ lentelėse buvo sukurta pirmenybė lengvumui, stiprumui ir moduliškumui. Tai buvo įmanoma dėl medinių kompozicinių stalviršių medžiagų, kojų arkos geometrijos ir konstrukcinių laikiklių, pritvirtintų korio šerdies viduje. Naudojant pagrindo įstrižą sankryžą, naudinga erdvė gaunama žemiau. Galiausiai iš medienos atsiranda šilta estetika, kurią labai vertina puikūs valgytojai.

Pakabinama Lempa

Snow drop

Pakabinama Lempa „Snow Drop“ yra lubos ir modulinis apšvietimas. Jo patogumas yra reguliuoti jo šviesumą moduliacijos dėka sklandžios skriemulio sistemos. Žingsnis po žingsnio žaisdamas su atsvara vartotojas gali padidinti ir sumažinti ryškumą. Šios konstrukcijos moduliacija primena skirtingus sniego čiulptuko žydėjimo etapus nuo pradžios su tetraedru iki pabaigos su keturiais trikampiais fraktale. Vintažinė gintaro spalvos „Edison“ lemputė įterpiama į išskirtinę tetraedrinę dėžę iš nepermatomo baltojo plexi, kai dizainas uždaromas.

Rankinis Presas

Kwik Set

Rankinis Presas Universalus odinis rankinis presas yra intuityvus, universaliai suprojektuotas aparatas, palengvinantis kasdienius odos amatininkų gyvenimus ir leidžiantis maksimaliai išnaudoti jūsų mažą erdvę. Tai leidžia vartotojams iškirpti odą, įspausti / įspausti piešinius ir nustatyti aparatinę įrangą su 20 plius pritaikytų štampų ir adapterių. Ši platforma nuo pat pradžių sukurta kaip pirmaujantis produktas.

Laikrodis

Pin

Laikrodis Viskas prasidėjo nuo paprasto žaidimo kūrybiškumo klasėje: tema buvo „laikrodis“. Taigi buvo peržiūrėti ir ištirti įvairūs tiek skaitmeniniai, tiek analoginiai sieniniai laikrodžiai. Pradinė idėja buvo pradėta nuo mažiausiai reikšmingo laikrodžių ploto, kuris yra kaištis, ant kurio paprastai kabinami laikrodžiai. Šio tipo laikrodis apima cilindrinį stulpą, ant kurio sumontuoti trys projektoriai. Dėl šių projektorių trys esamos rankenos yra tapačios įprastų analoginių laikrodžių rankenoms. Tačiau jie taip pat projektuoja numerius.

Automobilio „Dashcam“

BlackVue DR650GW-2CH

Automobilio „Dashcam“ „BLackVue DR650GW-2CH“ yra stebėjimo automobilio prietaisų skydelio kamera, turinti paprastą, tačiau rafinuotą cilindro formą. Įrenginį galima lengvai sumontuoti, o dėl 360 laipsnių pasukimo jis yra lengvai reguliuojamas. Prietaiso skydo artumas prie priekinio stiklo sumažina vibraciją ir akinimą bei leidžia dar sklandžiau ir stabiliau įrašyti. Atlikus išsamius tyrimus, siekiant rasti tobulą geometrinę formą, kuri galėtų harmoningai derėti su ypatybėmis, šiam projektui buvo pasirinkta cilindrinė forma, suteikianti stabilumo ir reguliuojamumo elementus.

Išmatos

Tri

Išmatos Natūralaus kedro kietos išmatos, apdirbtos CNC staklėmis, yra išskirtinės tuo, kad pagamintos iš medžio masyvo kedro bloko, neapdoroto 50 x 50 paviršiaus, rankomis nušlifuotos švitriniu popieriumi, darantis matinį paviršių ir lygų liečiantį bei sustiprinantį. Tam tikros kedro medienos formos ir spalvų schema yra tai, kad būtų natūralus aliejus, kuris apsaugo ją ir padaro ją funkciniu objektu bei praktiškai prižiūrint minkštą dizainą, kuris natūralų medžiagą paįvairina tuo, kad pridedamas jos aromatas. Galite kalbėti apie dizaino jutiminį prisilietimą. , patogumas ir aromatas.