Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Baldai, Kurie Transformuojasi,

Ludovico

Baldai, Kurie Transformuojasi, Tai, kaip taupoma vieta, yra gana originali - dvi kėdės visiškai paslėptos stalčiaus viduje. Įdėdami į pagrindinius baldus, jūs nesuprantate, kad stalčiai iš tikrųjų yra dvi atskiros kėdės. Taip pat galite turėti stalą, kuris gali būti naudojamas kaip stalas, kai jis išimamas iš pagrindinės konstrukcijos. Pagrindinę struktūrą sudaro keturi stalčiai ir skyrius virš viršutinio stalčiaus, kuriame galite laikyti daug daiktų. Pagrindinė šiems baldams naudojama medžiaga, beign eucaliptus fingerjoint, yra ekologiška, neįtikėtinai atspari, kieta ir turi labai stiprų vaizdą.

Transformuojama Sofa

Mäss

Transformuojama Sofa Norėjau sukurti modulinę sofą, kurią būtų galima transformuoti į keletą atskirų sėdimųjų sprendimų. Visas baldas susideda iš tik dviejų skirtingų tos pačios formos detalių, kad būtų galima sudaryti įvairius sprendimus. Pagrindinė konstrukcija yra ta pati šoninė rankos atramų forma, bet tik storesnė. Rankų atramas galima pasukti 180 laipsnių, kad būtų galima pakeisti ar tęsti pagrindinį baldo elementą.

Torto Stendas

Temple

Torto Stendas Iš augančio namų kepimo populiarumo pamačiau poreikį šiuolaikiškai atrodančiam šiuolaikiškam pyragų stovui, kurį būtų galima lengvai laikyti spintelėje ar piešti. Lengva valyti ir plauti indaplovėje. Šventyklą lengva surinkti ir ji yra intuityvi, stumdant plokšteles virš centrinio smailėjančio stuburo. Išardyti taip pat lengva, tiesiog nuslenkant juos atgal. Visus 4 pagrindinius elementus kartu laiko krautuvas. Krautuvas padeda laikyti visus elementus kartu, kad būtų galima kompaktiškai laikyti. Įvairioms progoms galite naudoti skirtingas plokštelių konfigūracijas.

Poilsio Kėdė

Bessa

Poilsio Kėdė „Bessa“ poilsio kėdė, sukurta viešbučių, kurortų ir privačių rezidencijų poilsio zonoms, dera su moderniais interjero dizaino projektais. Tai dizainas perteikia ramybę, kviečiančią prisiminti išgyvenimus. Išsprendę visiškai tvarią jos produkciją, galime džiaugtis jos formos, šiuolaikinio dizaino, funkcijos ir organinių vertybių pusiausvyra.

Daugiafunkcinė Spinta

Shanghai

Daugiafunkcinė Spinta „Šanchajaus“ daugiafunkcinė spinta. Fasado raštas ir lakoniška forma veikia kaip „dekoratyvinė siena“, ir tai leidžia suvokti garderobą kaip dekoratyvinį komponentą. „Viskas įskaičiuota“ sistema: apima skirtingo tūrio laikymo vietas; įmontuoti naktiniai staleliai yra spintos fasado dalis, atidaroma ir uždaroma vienu fasado paspaudimu; 2 įmontuotos naktinės lempos, paslėptos po išskirtiniu garsumu abiejose lovos pusėse. Pagrindinė spintelės dalis yra pagaminta iš mažytės medinės formos detalės. Jį sudaro 1500 vienetų kempų ir 4500 balinto ąžuolo gabalų.

Galinis Stalas

TIND End Table

Galinis Stalas „TIND“ galinis stalas yra mažas, ekologiškas stalas, turintis ryškų vaizdą. Perdirbto plieno viršus buvo nupjautas vandens srove su painia piešiniu, sukuriančiu ryškius šviesos ir šešėlio modelius. Bambuko kojų formos nustatomos pagal piešinį plieniniame viršuje, o kiekviena iš keturiolikos kojų praeina per plieno viršutinę dalį, o po to supjaustoma lygiagrečiai. Žiūrint iš viršaus, karbonizuotas bambukas sukuria sulaikymo modelį, esantį priešais perforuotą plieną. Bambukas yra greitai atsinaujinanti žaliava, nes bambukas yra greitai auganti žolė, o ne medžio produktas.