Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Usb Atmintinė

Frohne eClip

Usb Atmintinė „eClip“ yra pirmoji pasaulyje popieriaus spaustuko USB atmintinė su metrine liniuote. „eClip“ buvo pagerbtas „Sidabrinės„ iDA “ir„ Auksinio A “dizaino apdovanojimais. „eClip“ yra lengvas, tinka jūsų raktų pakabukuose ir veikia kaip popieriaus spaustukas, skirtas tvarkyti dokumentus, kvitus ir pinigus. „eClip“ apsaugo asmens duomenis, intelektinę nuosavybę, darbdavio duomenis, medicininius duomenis ir komercines paslaptis naudodama saugos programinę įrangą. „eClip“ sukūrė Frohne, Florida. Auksinės atminties jungtis yra atspari smūgiams, įbrėžimams, vandeniui, alkoholiui, dulkėms, rūdims ir elektromagnetiniams.

Elektrinis Pjūklas

Rotation Saw

Elektrinis Pjūklas Elektrinis grandininis pjūklas su besisukančia rankena. Ši grandinė turi rankeną, kuri sukasi 360 ° ir sustos iš anksto nustatytais kampais. Paprastai žmonės pjauna medžius horizontaliai arba vertikaliai, sukdami pjūklą tam tikrais kampais arba pasvirdami ar pakreipdami savo kūno dalis. Deja, pjūklas dažnai slysta iš vartotojo rankos arba vartotojas turi dirbti nepatogioje padėtyje, o tai gali sukelti sužeidimus. Norint kompensuoti tokius trūkumus, siūlomas pjūklas sumontuotas sukamąja rankena, kad vartotojas galėtų reguliuoti pjovimo kampus.

Arbatos Rinkinys

Wavy

Arbatos Rinkinys Gamtos įkvėptas travertino terasos, „Wavy“ yra arbatos rinkinys, kuris suteiks jums unikalios arbatos patirties. Inovatyvios rankenos sukurtos patogiai tilpti į jūsų rankas. Pakabindami taurę delnais, pamatysite, kad ji atsiskleidžia kaip vandens lelija ir nuves jus į ramybės akimirką.

Fotelis

Baralho

Fotelis „Baralho“ fotelis pasižymi įspūdingu šiuolaikišku dizainu, sudarytu iš grynų formų ir tiesių linijų. Pagamintas iš sulankstytų ir suvirintų šlifuotų aliuminio plokštelių, šis fotelis išsiskiria savo paryškintu tvirtumu, kuris iššaukia medžiagos tvirtumą. Tai gali sujungti į vieną elementą grožį, lengvumą ir linijų bei kampų tikslumą.

Stalo Stalo Sistema

Osoro

Stalo Stalo Sistema Novatoriškas „OSORO“ pobūdis yra suderinti aukštos kokybės stikluoto porceliano kokybę ir jam būdingą dramblio kaulo spalvos blizgią odą su funkcija, tinkama konservuoti maistą šaldytuve ar šaldiklyje ir gaminti maistą garų orkaitėje arba mikrobangų krosnelėje. Paprasta, modulinė forma su įvairiais elementais gali būti sukraunama norint sutaupyti vietos, lanksčiai sujungiama ir uždaroma daugiaspalviu silikoniniu O sandarikliu arba O jungtimi, kad maistas išliktų gerai užsandarintas. „OSORO“ gali būti visuotinai naudojamas, pašalinant mūsų kasdienio gyvenimo poreikį.

Maišytuvai

Electra

Maišytuvai „Electra“, neturinti atskiros rankenos, visus traukia dėl savo elegancijos ir sumanios išvaizdos, kad būtų išskirtinė virtuvėms. Nuleidęs skaitmeninis kriauklių maišytuvas vartotojams suteikia judėjimo laisvę virtuvėse ir siūlo dvi skirtingas srauto funkcijas. Electra priekinėje srityje elektroninė trinkelė suteikia jums prieigą prie visų funkcijų, tiek tada, kai purkštuvas yra įmontuotas į snapelį, tiek rankoje, kurį galite valdyti naudodami tik savo piršto galiuką.