Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Viešieji Miesto Meno Baldai

Eye of Ra'

Viešieji Miesto Meno Baldai Šio dizaino tikslas yra sujungti senovės Egipto istoriją su futuristine dizaino metodika. Tai yra pažodinis Egipto ikoniškiausių religinių įrankių vertimas į skystą gatvės baldų formą, pasiskolinančią tekančio stiliaus savybes, kai nepritariama jokioms ypatingoms formoms ar dizainui. Akis atstovauja tiek vyrui, tiek moteriai, bendradarbiaujant su Dievo Ra auginimu. Taigi gatvės baldai pateikiami tvirtu dizainu, simbolizuojančiu vyriškumą ir jėgą, o jo kreivos išvaizdos vaizduoja moteriškumą ir grakštumą.

Projekto pavadinimas : Eye of Ra', Dizainerių vardas : Dalia Sadany, Kliento vardas : Dezines , Dalia Sadany Creations.

Eye of Ra' Viešieji Miesto Meno Baldai

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.