Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Ugnies Virimo Rinkinys

Firo

Ugnies Virimo Rinkinys FIRO yra daugiafunkcinis ir nešiojamas 5 kg virimo rinkinys kiekvienai atvira ugniai. Orkaitėje yra 4 puodai, pritvirtinti prie stalčių bėgio konstrukcijos su pasukama atrama maisto lygiui palaikyti. Tokiu būdu FIRO galima lengvai ir saugiai naudoti kaip stalčius neišleidžiant maisto, o krosnelė stovi ugnies pusiaukelėje. Puodai yra naudojami virimo ir valgymo tikslams ir yra tvarkomi su stalo įrankiu, kuris užspaudžiamas kiekvienoje puodo pusėje, kad būtų karštas. Jame taip pat yra antklodė, taip pat krepšys, kuriame yra visa naudinga įranga.

Projekto pavadinimas : Firo, Dizainerių vardas : Andrea Sosinski, Kliento vardas : NIMTSCHKE DESIGN - Andrea Sosinski.

Firo Ugnies Virimo Rinkinys

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.