Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Fotochrominė Baldakimo Struktūra

Or2

Fotochrominė Baldakimo Struktūra „Or2“ yra vieno paviršiaus stogo konstrukcija, reaguojanti į saulės spindulius. Daugiakampiai paviršiaus segmentai reaguoja į ultravioletinę šviesą, parodydami saulės spindulių padėtį ir intensyvumą. Kai šešėlyje, „Or2“ segmentai yra permatomi balti. Tačiau saulės spindulių paveikti jie tampa spalvoti, uždengdami žemiau esančią erdvę skirtingais šviesos atspalviais. Dienos metu „Or2“ tampa šešėliavimo įtaisu, pasyviai kontroliuojančiu erdvę po juo. Naktį „Or2“ virsta didžiuliu liustra, skleidžiančia šviesą, kurią dienos metu surinko integruotos fotoelektrinės ląstelės.

Putojančio Vyno Etiketė Ir Pakuotė

Il Mosnel QdE 2012

Putojančio Vyno Etiketė Ir Pakuotė Lygiai taip pat, kaip Iseo ežeras sprogo ant Franciacorta krantų, taip putojantis vynas sudrėkina stiklinės šonus. Koncepcija yra grafinis ežero formos patobulinimas ir išreiškia visą „Reserve“ butelio, pilamo į krištolo taurę, galią. Elegantiška ir gyva etiketė, subalansuota savo grafika ir spalvomis, yra drąsus sprendimas su skaidriu polipropilenu ir visiškai karšto folijos aukso spalvos atspaudais, kad suteiktų naujų pojūčių. Vyno išpylimas pabrauktas ant dėžutės, kurioje grafika supa vyniojamąją pakuotę: paprasta ir efektinga, sudaryta iš dviejų „slive et tiroir“ elementų.

Vaizdinis Identitetas

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Vaizdinis Identitetas „Le Coffret“ yra žavingo dizaino nakvynė ir pusryčiai Aostos slėnio centre. Projektas buvo sumanytas atsižvelgiant į autentišką stilių: todėl akmeninės sienos, medinės sijos ir senoviniai baldai. Apskritimas, simbolizuojantis dangų virš trikampio, vaizduojančio kalną, kur yra B & B, nuo idėjos apie žmogaus pakilimą į dangų idėją. „Onciale“ šriftas, pataisytas šiuolaikine versija, siekiant atsiminti Keltų slėnio kilmę, teisingai subalansuoja ir palaiko stiprų ir svarbų simbolį, kad galų gale būtų lengvai atpažįstamas ir lengvai patraukiantis logotipas.

Albumo Viršelio Menas

Haezer

Albumo Viršelio Menas Haezeris yra žinomas dėl savo kieto boso garso, epinių pertraukų su gerai nušlifuotais efektais. Tai toks garsas, kuris sklinda kaip tiesioginė šokių muzika, tačiau atidžiau apžiūrėję ar klausydamiesi, pradiniame gaminyje galėsite atrasti kelis dažnių sluoksnius. Kūrybinei koncepcijai ir vykdymui buvo siekiama sumodeliuoti garso patirtį, žinomą kaip Haezeris. Meno kūrinio stilius visiškai nėra tipiškas šokių muzikos stilius, todėl Haezeris tapo savo žanru.

Meniu Viršelis

Magnetic menu

Meniu Viršelis Keletas plastikinių permatomų folijų, sujungtų su magnetais, kurie yra puikus dangtis įvairių rūšių spausdintai medžiagai. Paprasta naudoti. Lengva gaminti ir prižiūrėti. Ilgaamžis produktas, taupantis laiką, pinigus, žaliavas. Ekologiškas. Lengvai pritaikoma įvairiems tikslams. Idealiai tinka restoranuose kaip meniu viršelis. Kai padavėjas atneša jums tik vieną puslapį su vaisių kokteiliais ir, pavyzdžiui, tik vieną puslapį su pyragais, skirtus jūsų draugui, tai yra beveik kaip suasmeninti meniu, sukurti tik jums.

Dvd Dėžutė

Paths of Light

Dvd Dėžutė Geriausias būdas surengti trumpą Zinos Caramelo animacinę juostą „Šviesos keliai“ buvo įsitikinti, kad DVD yra gražus tinkamas dėklas. Pakuotė iš tikrųjų atrodo taip, kaip ji buvo išplėšta iš miško ir suformuota, kad būtų kompaktinis diskas. Išorėje matomos įvairios linijos, beveik matomos kaip maži medžiai, augantys korpuso šone. Medinis eksterjeras taip pat padeda suteikti jam nepaprastai natūralistinį vaizdą. Šviesos keliai yra kraštutinis atnaujinimas, palyginti su tais atvejais, kai 1990 m. Buvo daug kompaktinių diskų, kuriuos dažniausiai sudarė pagrindinis plastikas su popierine pakuote, kad paaiškintų turinį viduje (JD Munro tekstas)