Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Logotipas

Wanlin Art Museum

Logotipas Kadangi Wanlin meno muziejus buvo įsikūręs Wuhan universiteto miestelyje, mūsų kūrybiškumas turėjo atspindėti šias savybes: Centrinė studentų susitikimo vieta, skirta pagerbti ir vertinti meną, kartu aprašant tipiškos meno galerijos aspektus. Tai taip pat turėjo būti „humanistinis“. Kolegijos studentams stojant į gyvenimo pradžią, šis dailės muziejus yra įžanginis skyrius studentų meno vertinimui, o menas lydės juos visą gyvenimą.

Logotipas

Kaleido Mall

Logotipas „Kaleido“ prekybos centre yra daugybė pramogų vietų, įskaitant prekybos centrą, pėsčiųjų gatvę ir esplanadą. Šiame dizaine dizaineriai naudojo kaleidoskopo modelius su laisvais, spalvotais daiktais, tokiais kaip karoliukai ar akmenukai. Kaleidoskopas yra kilęs iš senovės graikų καλός (gražus, grožis) ir εἶδος (to, kas matoma). Taigi skirtingi modeliai atspindi įvairias paslaugas. Formos nuolat keičiasi, parodydamos, kad prekybos centras stengiasi nustebinti ir sužavėti lankytojus.

Komoda

Black Labyrinth

Komoda „ArteNemus“ skirtas juodasis labirintas, kurį sukūrė Eckhardas Begeris, yra vertikali komoda su 15 stalčių, kurios įkvėpimas kilo iš Azijos medicinos kabinetų ir „Bauhaus“ stiliaus. Jos tamsi architektūrinė išvaizda atgaivinama ryškiais markerių spinduliais, turinčiais tris židinius, atspindinčius aplink konstrukciją. Vertikalių stalčių su besisukančiu skyriumi koncepcija ir mechanizmas perteikia kūriniui jo intriguojančią išvaizdą. Medienos konstrukcija padengta juodu dažytu lukštu, o apmušalai gaminami iš liepsnojančio klevo. Lakas yra alyvuotas, kad būtų gauta satino spalva.

Miesto Skulptūros

Santander World

Miesto Skulptūros „Santander World“ yra viešas meno renginys, kurį sudaro skulptūrų grupė, garsinanti meną ir apgaubianti Santanderio miestą (Ispanija), ruošiantis 2014 m. Pasaulio buriavimo čempionatui „Santander“. Skulptūros yra 4,2 metro aukščio, pagamintos iš plieno lakštų ir kiekviena iš jų. iš jų yra skirtingų dailininkų dailininkų. Kiekvienas kūrinys konceptualiai atspindi 5 žemynų kultūrą. Tai reiškia, kad įvairių menininkų akimis reikia parodyti meilę ir pagarbą kultūrų įvairovei kaip taikos įrankį ir parodyti, kad visuomenė sveikina įvairovę atviromis rankomis.

Plakatas

Chirming

Plakatas Kai Sokas buvo jaunas, ji pamatė gražų paukštį ant kalno, bet paukštis greitai pabėgo, palikdamas tik garsą. Ji pažvelgė į dangų, kad surastų paukštį, tačiau viskas, ką galėjo pamatyti, buvo medžių šakos ir miškas. Paukštis nuolat dainavo, bet ji net neįtarė, kur jis buvo. Nuo pat mažens paukštis buvo medžio šakos ir didelis miškas. Ši patirtis privertė ją įsivaizduoti paukščių, kaip miškas, garsą. Paukščio garsas atpalaiduoja protą ir kūną. Tai patraukė jos dėmesį, ir ji derino tai su mandala, kuri vizualiai vaizduoja gydymąsi ir meditaciją.

Katalogas

Classical Raya

Katalogas Vienas dalykas apie Hari Raya - tai, kad nesenstančios praeities Raya dainos iki šiol tebėra artimos žmonių širdžiai. Kas gali būti geresnis būdas padaryti visa tai, nei naudojant „Klasikinės Rajos“ temą? Norėdami parodyti šios temos esmę, dovanų kliūčių katalogas yra skirtas priminti seną vinilo plokštelę. Mūsų tikslas buvo: 1. Sukurti specialų dizainą, o ne puslapius, sudarytus iš gaminio vaizdų ir jų atitinkamų kainų. 2. Sukurti klasikinės muzikos ir tradicinių menų įvertinimo lygį. 3. Ugdykite Hari Raya dvasią.