Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvenamasis Namas

Boko and Deko

Gyvenamasis Namas Būtent namas leidžia gyventojams ieškoti savo emocijas atitinkančios buvimo vietos, o ne nustatyti įprastus namus, kuriuos lemia baldai. Skirtingo aukščio grindys yra įrengtos ilgose tunelio formos erdvėse šiaurėje ir pietuose ir sujungtos keliais būdais, kad būtų sukurta turtinga vidaus erdvė. Dėl to jis sukels įvairius atmosferos pokyčius. Šis novatoriškas dizainas yra vertas aukšto įvertinimo, atsižvelgiant į tai, kad jie iš naujo apsvarsto komfortą namuose, tuo pačiu įprasdami įprastas gyvenimo būdus.

Restoranėlio Restoranėlis

Gatto Bianco

Restoranėlio Restoranėlis Žaismingas retro istorijų derinys šiame gatvės restoranėlyje, apimantis įvairius ikoniškų stilių baldus: vintažinius „Windsor“ sėdėjimo vietų, daniškų retro fotelių, prancūziškų pramoninių kėdžių ir „Loft“ odinių barų komplektus. Pastatą sudaro apleistos, prašmatnios plytų kolonos, esančios šalia paveikslėlių langų, suteikiančios kaimiškos vibracijos saulės apšviestoje aplinkoje, o pakabučiai po gofruotomis metalinėmis lubomis palaiko aplinkos apšvietimą. Kačiuko metalo menas, besislepiantis ant velėnų ir bėgantis pasislėpti po medžiu, pritraukia dėmesį, atkartodamas spalvingą medžio tekstūros foną, ryškų ir pagyvintą.

Istorinė Pastato Renovacija

BrickYard33

Istorinė Pastato Renovacija Taivane, nors yra keletas tokių istorinių pastatų atnaujinimo atvejų, tačiau jis turi istorinę reikšmę, anksčiau tai buvo uždara vieta, dabar ji atvira visų akivaizdoje. Čia galite pietauti, čia galite pasivaikščioti, koncertuoti, čia mėgautis gamtovaizdžiu, klausytis muzikos, rengti paskaitas, vestuves ir net ką tik baigtus BMW ir AUDI automobilių pristatymus, kuriuose yra daugybė funkcijų. Čia galite rasti pagyvenusių žmonių prisiminimus, kad prisiminimus galėtų kurti ir jaunoji karta.

Gyvenamojo Namo Interjero Dizainas

Urban Twilight

Gyvenamojo Namo Interjero Dizainas Erdvė kupina dizaino turtingumo, kalbant apie medžiagas ir detales, naudojamas projekte. Šio buto planas yra plonos Z formos, kuri apibūdina erdvę, tačiau yra iššūkis ir sukuriant platų ir dosnų erdvės jausmą nuomininkams. Dizaineris nepateikė sienų, kad sumažintų atviros erdvės tęstinumą. Atlikdamas šią operaciją, interjeras gauna gamtos saulės spindulius, kurie apšviečia kambarį atmosferai sukurti, padaro erdvę patogią ir plačią. Meistriškumas taip pat detalizuoja erdvę smulkiais prisilietimais. Metalo ir gamtos medžiagos formuoja dizaino kompoziciją.

Jojimo Paviljonas

Oat Wreath

Jojimo Paviljonas Jojimo paviljonas yra naujai įkurto jojimo centro dalis. Objektas yra ant kultūros paveldo ir saugomas parodos istorinio ansamblio kultūrinės teritorijos. Pagrindinė architektūrinė koncepcija yra masyvių kapitalinių sienų neįtraukimas į skaidrių medinių nėrinių elementus. Pagrindinis fasado ornamento motyvas yra stilizuotas ritmo piešinys kviečių ausų ar avižų pavidalu. Plonos metalinės kolonos beveik nepastebimai palaiko klijuoto medinio stogo šviesos spindulius, kurie pakilo į viršų ir baigėsi stilizuoto arklio galvos silueto pavidalu.

Privatus Namas

The Cube

Privatus Namas Pagrindiniai dizainerio iššūkiai buvo sukurti kokybišką gyvenimo patirtį ir iš naujo apibrėžti gyvenamojo namo Kuveite įvaizdį, išlaikant klimato reikalavimus ir privatumo poreikius, kuriuos diktuoja arabų kultūra. „Cube House“ yra keturių aukštų betono / plieno konstrukcijų pastatas, pagrįstas sudėjimu ir atimtimi kuve, sukuriant dinamišką patirtį tarp vidinių ir išorinių erdvių, kad visus metus galėtumėte mėgautis natūralia šviesa ir kraštovaizdžio vaizdais.