Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Mažmeninė Parduotuvė

Atelier Intimo Flagship

Mažmeninė Parduotuvė 2020 m. mūsų pasaulį užklupo precedento neturintis virusas. Pirmasis „Atelier Intimo“ flagmanas, kurį sukūrė „O and O Studio“, įkvėptas išdegintos žemės atgimimo koncepcijos, reiškiančios gydomosios gamtos galios integraciją, suteikiančią žmonijai naujų vilčių. Nors sukurta dramatiška erdvė, leidžianti lankytojams praleisti akimirkas įsivaizduojant ir fantazuojant tokiame laike ir erdvėje, taip pat sukurta meno instaliacijų serija, siekiant visiškai parodyti tikrąsias prekės ženklo savybes. „Flagship“ nėra eilinė prekybos erdvė, tai „Atelier Intimo“ pasirodymų scena.

Flagmanas Arbatos Parduotuvė

Toronto

Flagmanas Arbatos Parduotuvė Judriausiame Kanados prekybos centre „Studio Yimu“ pristatoma nauja vaisių arbatos parduotuvė. Pagrindinis parduotuvės projektas buvo idealus prekės ženklo kūrimo tikslams, kad taptų naujuoju prekybos centro tašku. Įkvėptas Kanados kraštovaizdžio, gražus Kanados Mėlynojo kalno siluetas yra įspaustas ant sienos fono visoje parduotuvėje. Kad koncepcija taptų realybe, „Studio Yimu“ rankomis pagamino 275 cm x 180 cm x 150 cm dydžio malūno skulptūrą, leidžiančią visapusiškai bendrauti su kiekvienu klientu.

Paviljonas

Big Aplysia

Paviljonas Miesto plėtros procese neišvengiamai atsiras ta pati užstatyta aplinka. Tradiciniai pastatai taip pat gali atrodyti nyki ir nuošalūs. Ypatingos formos kraštovaizdžio architektūros atsiradimas sušvelnina žmonių santykius architektūrinėje erdvėje, tampa pažinimo vieta ir suaktyvina gyvybingumą.

Salonas

From The Future

Salonas Salonas: Parodų salėje eksponuojami treniruoklių batai ir sportinė įranga, pagaminta naudojant įpurškimo technologiją. Vieta atrodo kaip pagaminta presavimo forma. Taikant vietos gamybos metodą, baldai, tarsi jie būtų sujungti, būtų pagaminti įpurškimo formoje, kad būtų sukurtas visas. Grubūs siuvimo takai, kurie ant lubų sušvelnina visą technologinį vizualumą.

Butikas Ir Salonai

Risky Shop

Butikas Ir Salonai Rizikingą parduotuvę suprojektavo ir sukūrė Piotro Płoski įkurta dizaino studija ir derliaus galerija „smallna“. Užduotis sukėlė daug iššūkių, nes butikas yra antrame daugiabučio namo aukšte, jame nėra vitrinos ir jo plotas yra tik 80 kv. Čia kilo idėja padvigubinti plotą, išnaudojant ir lubų plotą, ir grindų plotą. Pasiekiama svetinga, jauki atmosfera, net jei baldai iš tikrųjų pakabinti aukštyn kojomis ant lubų. Rizikinga parduotuvė sukurta laikantis visų taisyklių (ji net paneigia sunkumą). Tai visiškai atspindi prekės ženklo dvasią.

Stadionų Svetingumas

San Siro Stadium Sky Lounge

Stadionų Svetingumas Naujųjų „Sky“ namelių projektas yra tik pirmas žingsnis po didžiulės renovacijos programos, kurią „AC Milan“ ir „FC Internazionale“ kartu su Milano savivaldybe vykdo siekdami pertvarkyti „San Siro“ stadioną daugiafunkciame objekte, galinčiame talpinti visus svarbius įvykius, su kuriais susidurs Milanas per artėjančią EXPO 2015 m. Po „skybox“ projekto sėkmės, „Ragazzi & Partners“ įgyvendino idėją sukurti naują svetingumo erdvių koncepciją ant pagrindinio didžiojo San Siro stadiono stendo.