Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sodybos

House On Pipes

Sodybos Pakopomis išdėstytos plonų plieninių vamzdžių tinklelis sumažina pastato pėdsaką, kartu suteikdamas tvirtumą ir stabilumą, kad būtų galima pakelti gyvenamąją plotą virš jo. Laikantis minimalistinio ikonų požiūrio, šis sodyba buvo suprojektuota atsižvelgiant į esamus medžius, siekiant sumažinti vidinį šilumos padidėjimą. Tai dar labiau padėjo tyčinis lakiųjų pelenų blokelių pritvirtinimas prie fasado, sukuriant tuštumą ir šešėlį, natūraliai aušinantį pastatą. Namo pakėlimas taip pat užtikrino, kad kraštovaizdis būtų nenutrūkstamas, o vaizdai - nevaržomi.

Namas

Basalt

Namas Sukurtas ne tik patogumui, bet ir elegantiškumui. Šis dizainas tikrai traukia dėmesį ir yra puikus vidus ir išorė. Tarp savybių yra ąžuolo mediena, langai, skirti saulės spinduliams, ir tai ramina akis. Ji žavi savo grožiu ir technika. Kai esate šiame name, galite nepastebėti ramybės ir oazės jausmo, kuris jus užvaldė. Medžių ir aplinkinių vėjas su saulės spinduliais paverčia šį namą unikalia vieta gyventi atokiau nuo judraus miesto gyvenimo. Bazalto namas pastatytas taip, kad įtiktų ir pritaikytų įvairius žmones.

Kiemo Ir Sodo Dizainas

Shimao Loong Palace

Kiemo Ir Sodo Dizainas Naudojant natūralų ir sklandų kalbą, pagrįstą kraštovaizdžio organizavimą, kiemai yra sujungti vienas su kitu daugialypiais matmenimis, persmelkti vienas su kitu ir sklandžiai paversti. Sumaniai panaudojant vertikaliąją strategiją, 4 metrų aukščio skirtumas bus paryškintas į projekto akcentą ir bruožą, sukuriant daugiapakopį, menišką, gyvą, natūralų kiemo kraštovaizdį.

Prieplaukos Renovacija

Dongmen Wharf

Prieplaukos Renovacija Dongmeno prieplauka yra tūkstantmečio senumo prieplauka prie motinos upės Čengdu. Dėl paskutiniojo „senamiesčio atnaujinimo“ etapo teritorija iš esmės buvo nugriauta ir atstatyta. Projekto tikslas - iš naujo išnykusiame miesto kultūros objekte iš naujo pristatyti šlovingą istorinį vaizdą, įsikišant meną ir naujas technologijas, ir suaktyvinti ir vėl investuoti ilgai miegančią miesto infrastruktūrą į viešąją miesto nuosavybę.

Viešbutis

Aoxin Holiday

Viešbutis Viešbutis yra Lužou mieste, Sičuano provincijoje, mieste, gerai žinomu dėl savo vyno, kurio dizainą įkvėpė vietinis vyno urvas, erdvė, sukelianti didelį norą tyrinėti. Fojė yra natūralaus urvo rekonstrukcija, kurios susijęs vizualinis ryšys praplečia urvo idėją ir vietinę miesto faktūrą iki vidinio viešbučio, taip suformuodamas savitą kultūros nešėją. Mes vertiname keleivio jausmą viešėdami viešbutyje, taip pat tikimės, kad medžiagos tekstūra ir sukurta atmosfera bus suvokiama giliau.

Gyvenamasis Namas

Soulful

Gyvenamasis Namas Visa erdvė pagrįsta ramybe. Visos fono spalvos yra šviesios, pilkos, baltos ir tt Kad būtų subalansuota erdvė, erdvėje atsiranda keletas labai prisotintų spalvų ir kai kurios sluoksniuotos tekstūros, tokios kaip ryškiai raudona, pavyzdžiui, pagalvės su unikaliais atspaudais, pavyzdžiui, kai kurie tekstūruotos metalo papuošalai. . Jie tampa spalvingomis fojė spalvomis, kartu suteikdami erdvei atitinkamą šilumą.