Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Restoranas

MouMou Club

Restoranas Būdamas „Shabu Shabu“, restorano dizainas įgauna medžio, raudonos ir baltos spalvos, kad pateiktų tradicinį jausmą. Naudojant paprastas kontūrines linijas, klientas gali visapusiškai atkreipti dėmesį į rodomus maisto ir dietos pranešimus. Kadangi maisto kokybė yra pagrindinis rūpestis, restoranas yra išdėstytas atsižvelgiant į šviežio maisto rinkos elementus. Didelio šviežio maisto prekyvietės rinkos fone naudojamos statybinės medžiagos, tokios kaip cementinės sienos ir grindys. Ši sąranka imituoja realią rinkos pirkimo veiklą, kai klientai gali pamatyti maisto kokybę prieš rinkdamiesi.

Meno Parduotuvė

Kuriosity

Meno Parduotuvė „Kuriosity“ apima internetinę mažmeninės prekybos platformą, susietą su šia pirmąja fizine parduotuve, demonstruojančia mados, dizaino, rankų darbo gaminių ir meno kūrinių pasirinkimą. Kuriosity yra daugiau nei įprasta mažmeninės prekybos parduotuvė, kuriama kaip kurta atradimų patirtis, kai eksponuojami produktai papildomi papildomu sodrios interaktyvios laikmenos sluoksniu, skirtu patraukti klientą ir su juo bendrauti. „Kuriosity“ ikoninis begalybės langelio ekranas keičia spalvą, kad pritrauktų, o kai klientai eina pro šalį, paslėpti produktai, esantys dėžėse už neva begalinio stiklo portalo, užsidega ir kviečia įsitraukti.

Mišraus Naudojimo Pastatas

GAIA

Mišraus Naudojimo Pastatas „Gaia“ yra netoli naujai pasiūlyto vyriausybės pastato, kuriame yra metro stotelė, didelis prekybos centras ir svarbiausias miesto miesto parkas. Mišrus pastatas su savo skulptūriniu judėjimu yra kūrybinis patrauklumas biurų ir gyvenamųjų patalpų gyventojams. Tam reikalinga pakeista miesto ir pastato sinergija. Įvairus programavimas visą dieną aktyviai įtraukia vietinius audinius ir tampa katalizatoriumi to, kas neišvengiamai greitai taps viešosios interneto prieigos tašku.

Pardavimo Biuras

The Curtain

Pardavimo Biuras Projektuojant šį projektą naudojamas unikalus požiūris į metalo tinklelio kaip praktinio ir estetikos sprendimo naudojimą. Permatomas metalinis tinklelis sukuria užuolaidų sluoksnį, galintį išpūsti ribą tarp vidaus ir lauko erdvės - pilkosios erdvės. Permatomos užuolaidos sukuriamas erdvės gylis sukuria turtingą erdvės kokybę. Poliruoto nerūdijančio plieno metalo tinklelis skiriasi priklausomai nuo oro sąlygų ir skirtingo dienos periodo. Tinklelio su elegantišku kraštovaizdžiu atspindys ir skaidrumas sukuria ramią kinietiško stiliaus ZEN erdvę.

Gyvenamasis Namas

Boko and Deko

Gyvenamasis Namas Būtent namas leidžia gyventojams ieškoti savo emocijas atitinkančios buvimo vietos, o ne nustatyti įprastus namus, kuriuos lemia baldai. Skirtingo aukščio grindys yra įrengtos ilgose tunelio formos erdvėse šiaurėje ir pietuose ir sujungtos keliais būdais, kad būtų sukurta turtinga vidaus erdvė. Dėl to jis sukels įvairius atmosferos pokyčius. Šis novatoriškas dizainas yra vertas aukšto įvertinimo, atsižvelgiant į tai, kad jie iš naujo apsvarsto komfortą namuose, tuo pačiu įprasdami įprastas gyvenimo būdus.

Restoranėlio Restoranėlis

Gatto Bianco

Restoranėlio Restoranėlis Žaismingas retro istorijų derinys šiame gatvės restoranėlyje, apimantis įvairius ikoniškų stilių baldus: vintažinius „Windsor“ sėdėjimo vietų, daniškų retro fotelių, prancūziškų pramoninių kėdžių ir „Loft“ odinių barų komplektus. Pastatą sudaro apleistos, prašmatnios plytų kolonos, esančios šalia paveikslėlių langų, suteikiančios kaimiškos vibracijos saulės apšviestoje aplinkoje, o pakabučiai po gofruotomis metalinėmis lubomis palaiko aplinkos apšvietimą. Kačiuko metalo menas, besislepiantis ant velėnų ir bėgantis pasislėpti po medžiu, pritraukia dėmesį, atkartodamas spalvingą medžio tekstūros foną, ryškų ir pagyvintą.