Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Parodų Ir Derybų Erdvė

All Love in Town Sales Center

Parodų Ir Derybų Erdvė Komercinė erdvė taip pat galėtų būti verslo, o ne meno ir estetikos, veiklos sritis, taip pat teatras ir muziejus. Nemažai dizainerių niekada net nepagalvojo, kad intensyvus žmonių ir aplinkos derinimas tampa toks būtinas, nei kada nors tikėjomės. Mes sukūrėme vidinę erdvę, kuri sukrėtė stygas, kai žmonės į ją įsitraukė, naudodamiesi mažiausiai kainuojančiomis medžiagomis - lemputėmis, „Ping Pong“ ir kalėdiniais dekoravimo rutuliukais. Tai iškėlė legendą apie turto pardavimą apdailos pardavimo užduotis trimis. mėnesių tuo metu visoje pramonėje dėl išskirtinio dizaino.

Kinas

Wuhan Pixel Box Cinema

Kinas „Pikselis“ yra pagrindinis vaizdų elementas, dizaineris tyrinėja judesio ir taškų santykį, kad taptų šio dizaino tema. „Pikselis“ naudojamas įvairiose kino teatrų vietose. Kasos didžiojoje salėje yra didžiulis išlenktas vokas, kurį sudaro daugiau nei 6000 nerūdijančio plieno plokščių. Funkcinė ekrano siena dekoruota didžiuliu kvadratinių juostelių, išsikišusių iš sienos, kiekiu, vaizduojančiu spalvingą kino pavadinimą. Šiame kino teatre visi mėgautųsi puikia skaitmeninio pasaulio atmosfera, kurią sukuria visų „Pikselių“ elementų vientisumas.

Biuras

White Paper

Biuras Drobę primenantis interjeras materializuoja erdvę dizainerių kūrybiniam indėliui ir sukuria daugybės dizaino proceso parodų galimybes. Vykdant kiekvieną projektą, sienos ir lentos yra padengtos tyrimais, dizaino eskizais ir pristatymais, užrašant kiekvieno dizaino raidą ir tapant dizainerio dienoraščiu. Baltos grindys ir žalvarinės durys, unikaliai ir drąsiai naudojamos tvirtam kasdieniam naudojimui, renka darbuotojų ir klientų pėdsakus ir pirštų atspaudus, liudijančius įmonės augimą.

Kavinė

Aix Arome Cafe

Kavinė Kavinė yra vieta, kur lankytojai jaučiasi kartu su vandenynais. Milžiniška kiaušinio formos struktūra, esanti erdvės viduryje, tuo pačiu metu veikia kaip kasa ir kavos tiekimas. Ikonišką kabinos išvaizdą įkvėpė tamsi ir nuobodu atrodanti kavos pupelė. Dvi didelės angos „didžiojo pupelės“ abiejų pusių viršuje yra geros ventiliacijos ir natūralios šviesos šaltinis. Kavinė tiekė ilgą stalą, kaip iš viso aštuonkojų ir burbulų krūva. Iš pažiūros atsitiktinai kabančios sietynai primena žuvų vaizdus į vandens paviršių, blizgūs ripples sugeria jaukūs saulės spinduliai iš plataus balto dangaus.

„Roadshow“ Paroda

Boom

„Roadshow“ Paroda Tai yra madingo mados prekės ženklo parodos Kinijoje parodų dizaino projektas. Šios parodos tema pabrėžiama jaunimo galimybė stilizuoti savo įvaizdį ir simbolizuojamas sprogstamasis triukšmas, kurį šis viešas parodos renginys sukėlė. Zigzago forma buvo naudojama kaip pagrindinis vaizdinis elementas, tačiau skirtingose konfigūracijose ji buvo naudojama kabinose skirtinguose miestuose. Parodų kabinų struktūra buvo gamykloje pagaminta ir vietoje sumontuota iš „dalių rinkinio“. Kai kurios dalys gali būti pakartotinai panaudotos arba perkonfigūruotos, kad būtų sukurtas naujas stendo dizainas kitoje parodos stotelėje.

Pardavimo Biuras

Chongqing Mountain and City Sales Office

Pardavimo Biuras „Kalnas“ yra pagrindinė šio pardavimo biuro tema, kurią įkvėpė geografinis Čongčingo fonas. Pilkų marmurų raštas ant grindų formuojasi trikampio formos; be to, ant fasadų sienų ir netaisyklingos formos priėmimo skaitiklių yra daugybė keistų ir aštrių kampų bei kampų, kad būtų galima parodyti „kalno“ sąvoką. Be to, grindys, jungiančios grindis, yra suprojektuotos kaip praėjimas per urvą. Tuo tarpu nuo lubų pakabinami LED šviestuvai, imituojantys lietaus sceną slėnyje ir sukuriantys natūralų pojūtį, kad sušvelnintų visą įspūdį.