Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Peilio Laikiklis

Only Right Here

Peilio Laikiklis Nuo XII amžiaus pirmosios bulių kautynės buvo užfiksuotos kaip veiksmas ar viešas reginys. Šiandien žmonių sąmonės pabudimas yra bendro visuotinio vertinimo požymis, būdami dieviškosios prigimties dalyviai, mes esame visuma. „Tik čia“ simbolizuoja naują erą, kai bus išnykusi agresyvi veikla, įkūnijant tai, kas kadaise buvo kultūros šventė, ir didelį evoliucijos žingsnį humanistiniame lygmenyje.

Auganti Lempa

BB Little Garden

Auganti Lempa Šis projektas siūlo paremti šį naują vartojimo būdą, suteikiantį pilnesnį juslinį maisto gaminimo patirtį. „BB Little Garden“ yra spinduliuotė auganti lempa, norinti iš naujo aplankyti aromatinių augalų vietą virtuvėje. Tai yra aiškių linijų tomas, kaip tikras minimalistinis objektas. Aptakus dizainas buvo ypač ištirtas, kad būtų galima pritaikyti įvairiose patalpų sąlygose ir suteikti ypatingą dėmesį virtuvei. BB Mažasis sodas yra augalų pagrindas, jo gryna linija juos padidina ir netrikdo skaitymo.

Šoninis Stalas

una

Šoninis Stalas sklandi integracija yra una stalo esmė. trys klevo formos susilieja į grūdinto stiklo paviršių. Intensyviai nagrinėjamos medžiagos ir jų galimybės, tvirtos, tačiau erdvios išvaizdos ir neįtikėtinai lengvos, tačiau tai yra pusiausvyros ir malonės įkūnijimas.

Komoda

shark-commode

Komoda Komoda, sujungta su atvira lentyna, suteikia judėjimo pojūtį, o dvi dalys padaro ją stabilesnę. Skirtingų paviršiaus dangų ir skirtingų spalvų naudojimas leidžia sukurti skirtingą nuotaiką ir gali būti montuojami tarp skirtingų interjerų. Uždaras komoda ir atvira lentyna suteikia gyvos būtybės iliuziją.

Stalas

Minimum

Stalas Labai lengvas ir paprastas gaminant ir transportuojant. Tai labai funkcionalus dizainas, nors išoriškai jis yra labai lengvas ir unikalus. Šis įrenginys yra visiškai išmontuojamas įtaisas, kurį galima išardyti ir surinkti bet kurioje vietoje. Ilgis gali būti pagamintas kartu, nes tai gali būti medinės-metalinės kojos, surinktos per metalines jungtis. Kojų forma ir spalva gali būti pakeista atsižvelgiant į reikalavimus.

Spintelė

Deco

Spintelė Viena spintelė kabo virš kitos. Labai unikalus dizainas, leidžiantis baldams neužpildyti vietos, nes dėžės nestovi ant grindų, o pakabinamos. Tai labai patogu naudoti, nes dėžutės buvo suskirstytos į grupes ir tokiu būdu tai bus labai patogu vartotojui. Medžiagų spalva gali skirtis.